Волынь обыграла Сампион в финальном матче сборов

Луцкий клуб завершил словенские сборы убедительной победой

1012
0

«Волинь» закінчила тренувальний збір у Словенії на мажорній ноті.

В останньому контрольному матчі лучани перемогли команду першої словенської ліги «Шампіон» із міста Цельє з рахунком 3:0.

Приємно, що перші голи у поєдинку забивалися ймовірними новачками команди.

Вже на 10-й хвилині один з них віддав пас у розріз на другого й після сильного удару в ближній кут рахунок став 1:0 на користь «Волині».

Перевага лучан у першому таймі була беззаперечною, адже словенці не змогли бодай раз пробити по воротам.

На початку другого тайму рахунок подвоївся – простріл Романа Карасюка замкнув ще один новачок «Волині».

Карасюк ще раз вдало асистував партнерам і наприкінці матчу – після його подачі ударом головою відзначився Віталій Приндета – 3:0.

Після цієї перемоги сьогодні увечері «Волинь» вилітає з Відня до Києва й вночі повернеться до Луцька.

Наступного тижня команда в Луцьку готуватиметься до стартового матчу нового чемпіонату проти київського «Динамо».