Говерла продолжает подготовку к матчу с Земплином

Команда Вячеслава Грозного провела двустороннюю игру на стадионе «Авангард»

Субота, 29 червня. У ФК «Говерла» продовжується тренувальний процес.

Команда в Ужгороді, на стадіоні «Авангард», провела двосторонню гру. Перед нею новий тренер В’ячеслав Грозний у присутності колективу привітав Дмитра Трухіна з ювілеєм і підписанням особистого контракту з клубом.

Відтак футболісти провели розминку, далі розподілилися на два умовні склади й провели матч, що складався з 4 таймів по 20 хвилин. Зустріч завершилася з рахунком 7:1 на користь одного зі складів.

У поєдинку за переможців два голи провів Ле Таллек, котрий уже підписав контракт із «Говерлою». Решта м’ячів побували в сітці воріт завдяки гравцям, що перебувають на перегляді (їхні прізвища називати ще передчасно). Надалі команда готуватиметься до зустрічі із «Земпліном» (Міхаловце) у режимі дворазових тренувань. Нагадаємо, вона відбудеться о 18.00 3 липня на стадіоні «Авангард».