ОФИЦИАЛЬНО: Богдан Шершун - игрок Волыни

Луцкий клуб заключил контракт с первым новичком летнего трансферного окна

ОФИЦИАЛЬНО: Богдан Шершун - игрок Волыни
© Богдан Шершун
Перед від’їздом на збори у Словенію луцька «Волинь» уклала контракт із першим новачком поточного міжсезоння.Ним став добре відомий українським уболівальникам оборонець Богдан Шершун
 
Богдан Миколайович Шершун народився 14 травня 1981 року у Хмельницькому. Зріст 187 см. Вага 81 кг. Виступав за клуби «Дніпро» (Дніпропетровськ), ЦСКА (Москва), «Арсенал» (Київ), «Кривбас» (Кривий Ріг).  Бронзовий призер чемпіонату України 2001 року, Чемпіон Росії 2003 р., Володар Кубка Росії 2002, 2005 рр. Володар Кубка УЄФА 2005 р. 
 
Виступав за молодіжну (25 матчів і 1 гол) та національну збірну України (4 матчі).

fcvolyn.net

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    З хрестом і мечем!
    З хрестом і мечем!, 25.06.2013 07:31
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ось так, панове.
    ФК Волинь - не фантом, а клуб з традицiями й корiнням.
    omelgerrard
    omelgerrard, 24.06.2013 23:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    та как-то маловат как для Волыни. Они в центр обороны ниже 1.90 не берут))
    Лёвкин папа (Донецк)
    Лёвкин папа (Донецк), 24.06.2013 21:24
    0
    та пипец
    за 1 ч 20 мин Шершун отвесил леща Кварцяному, разорвал контракт с Волынью, пнул сторожнвого пса на базе и укатил в Барселону
    горячий чувак, любая информация о нем устаревает за 60 сек.
    Flunya
    Flunya, 24.06.2013 20:16
    0
    Зріст 187 см.
    Кварц от своих принципов ни на шаг.
    kylt_lichnosti
    kylt_lichnosti, 24.06.2013 18:57
    0
    Вроде ссылка есть на первоисточник. Что тебе не нравится?
    Shakhtar The Best Fan
    Shakhtar The Best Fan, 24.06.2013 18:35
    0
    Будь добріше чоловіче. Тобі то що. Тобі аж так важливо коли появилась інфа на цому сайті ? Якщо ти її вже знав то молодець , я тут узнав і все. Якщо ти десь на стороні дивишся і вони працюють так добре , то що ти тут тоді забув . Сиди на тому сайти і будеш усе першим знати. Це інфа просто супер важлива.
    Dynamo50
    Dynamo50, 24.06.2013 18:17
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ну чё, ПИДАРАСЫ модераторы, опять инфу с другого сайта передираете. Я узнал эту новость ещё в 16.45, а ГАНДОНЫ, выложили здесь в 18.05. Инфа уже устарела.
    З хрестом і мечем!
    З хрестом і мечем!, 25.06.2013 07:31
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ось так, панове.
    ФК Волинь - не фантом, а клуб з традицiями й корiнням.
    omelgerrard
    omelgerrard, 24.06.2013 23:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    та как-то маловат как для Волыни. Они в центр обороны ниже 1.90 не берут))
    Лёвкин папа (Донецк)
    Лёвкин папа (Донецк), 24.06.2013 21:24
    0
    та пипец
    за 1 ч 20 мин Шершун отвесил леща Кварцяному, разорвал контракт с Волынью, пнул сторожнвого пса на базе и укатил в Барселону
    горячий чувак, любая информация о нем устаревает за 60 сек.
    Flunya
    Flunya, 24.06.2013 20:16
    0
    Зріст 187 см.
    Кварц от своих принципов ни на шаг.
    kylt_lichnosti
    kylt_lichnosti, 24.06.2013 18:57
    0
    Вроде ссылка есть на первоисточник. Что тебе не нравится?
    Shakhtar The Best Fan
    Shakhtar The Best Fan, 24.06.2013 18:35
    0
    Будь добріше чоловіче. Тобі то що. Тобі аж так важливо коли появилась інфа на цому сайті ? Якщо ти її вже знав то молодець , я тут узнав і все. Якщо ти десь на стороні дивишся і вони працюють так добре , то що ти тут тоді забув . Сиди на тому сайти і будеш усе першим знати. Це інфа просто супер важлива.
    Dynamo50
    Dynamo50, 24.06.2013 18:17
    0