12

Ильичевец с Буковиной забили 10 голов

Контрольный поединок порадовал количеством забитых голов

«Ильичевец» - «Буковина» - 5:5 (3:2)
Голы: 0:1 Керчу, 8, с пен., 1:1 Чурко, 10, 2:1 Фомин, 19, 2:2 Керчу, 24, с пен., 3:2 Ордец, 42, 3:3 70 минута, 3:4 74 минута, 3:5 78 минута, 4:5 Окриашвили, 89,с пен., 5:5 Кулач, 90.

Состав «Ильичевца»:
1 тайм - Бажан, Ордец, Ищенко, Путивцев, Бутко, Довгий, Полянский, Шевчук, Чурко, Тотовицкий, Фомин
2 тайм - Гальчук, Невмывака, Яворский, Лучик, Цюпа, Пуканыч, Емельянов, Таргамадзе, Окриашвили, Мишнев, Кулач

Пресс-центр ФК «Ильичевец

(1)

Стало известно, сколько Реал заплатил за трансфер Лунина Заре
Футбол | 26 апреля 2024, 12:40 16

На украинского вратаря в свое время претендовали «Наполи» и «Ливерпуль»

"Буковина" й "Іллічівець" розійшлися бойовою нічиєю - 5:5
Чернівецька "Буковина", яка наразі перебуває на навчально-тренувальному зборі у Криму, зіграла перший контрольний поєдинок.
Суперником підопічних Вадима Зайця був колектив елітного дивізіону "Іллічівець" (Маріуполь), пише офіційний сайт "Буковини".
У поєдинку було забито аж 10 голів. На 7-й хвилині Олексій Полянський порушив правила проти Сергія Сібірякова, і арбітр гри вказав на 11-метрову позначку. Захисник "Буковини" Олег Керчу зумів переграти досвідченого голкіпера "Іллічівця" Ігоря Бажана.
Через дві хвилини підопічні Миколи Павлова зрівняли результат. У воротах "Буковини" "розписався" Вячеслав Чурко. Згодом Руслан Фомін (19 хвилина) вивів свою команду вперед.
Зрівнявся рахунок на 24-й хвилині гри. Екс-гравець донецького "Шахтаря" Микола Іщенко порушив правила у власному карному майданчику, і "Буковина" вдруге отримала право на пробиття пенальті - Керчу оформив дубль.
На 41-й хвилині зустрічі футболісти "Іллічівця" організували третю результативну атаку, яку влучним ударом головою завершив гравець молодіжної збірної України Іван Ордець.
У другому таймі команда Вадима Зайця відзначилися тричі. На 70-й хвилині рівновагу встановив Борис Орловський. Згодом Олександр Семенюк (74-а хвилина) та Євген Сантрапинських (78-а) зробили результат 5:3 на користь "Буковини".
Втримати перевагу чернівчани не змогли. Під завісу зустрічі відзначилися Торніке Окріашвілі (89-а, з пенальті) та Владислав Кулач (90). Підсумок матчу - 5:5.