Велика турнірна таблиця ЧУ з футзалу (1993-2013)

Найбільший прогрес у чемпіона країни, «Енергія», «Єнакієвець» – у п'ятірці кращих, «Ураган» – сьомий

Велика турнірна таблиця ЧУ з футзалу (1993-2013)

По завершенні ювілейного 20-го чемпіонату України серед команд Екстра-ліги (раніше – вищої ліги) були внесені відповідні зміни до зведеної турнірної таблиці.

На верхівці – без істотних змін. Зокрема, бронзовий призер та володар національного Кубку – львівська «Енергія» – і надалі залишилася на четвертому місці, а сходинкою нижче перебуває «Єнакієвець».

Срібний призер Екстра-ліги, івано-франківський «Ураган», піднявся на одну позицію догори і тепер посідає сьоме місце. Найбільшого прогресу за минулий сезон добився чемпіон України 2012/13 рр. – харківський «Локомотив» (11), який додав у зведеному рейтингу одразу 4 позиції.

На три сходинки в порівнянні з минулим роком піднялися луганська «ЛТК» (14) і рівненський «Кардинал-Рівне» (21). Натомість дебютант класу найсильніших – хмельницький «Спортлідер+» – став автором антирекорду (жодної перемоги в регулярному чемпіонаті) і перебуває на самому низу великої турнірної таблиці.



- очки, набрані командами, перераховані за новою системою - 3 бали за перемогу

Правонаступність
Надія-Запоріжкокс = Запоріжкокс
Случ = МФК Рівне
Універ-Харків = Універ-Локо = Універ-ЕХО = ФК Харків = ЕХО-Еталон = ЕХО
Колос = Сумигаз
Укрсплав = МФК Шахтар
Донбас = Донбас ЮМС = Шахтар = Шахтар ВАВК
Кий-Політехнік = Кий
Корпія = Корпія-Політех
Універ-Автомар = СумДУ
Кардинал = Кардинал-Рівне

Примітки:
- про правонаступництва інших команд інформація відсутня;
- виділено нині існуючі команди вищої ліги;
- команда «Київ-Уніспорт», виділена окремим рядком. Раніше клуб носив назви «Кий-Слід», «Кий», «Кий-Політехнік», «Корпія-Політех», але не всі роки команда належала одному і тому ж власникові;

* – чемпіони України різних років і кількість титулів.

Підготував Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК «Ураган»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    forca_uve
    forca_uve, 20.06.2013 10:27
    0
    henry_14ua—19.06.2013 13:41
    forca_uve—19.06.2013 13:31

    а спортлидеру какого 2 победы засчитали??? они же эти игры выиграли в ...кубке Экстралиги.
    Це плей-офф за 5-7-ме місця. Не забувайте, що офіційно "Спортлідер+" посів 5-те місце у чемпіонаті.
    а кубок за что после этих игр получил Спортлидер???
    Naum1221
    Naum1221, 19.06.2013 13:48
    0
    henry_14ua—19.06.2013 12:44
    Naum1221—19.06.2013 12:41
    ого навіть в черкасах були команди
    В Черкасах і зараз є команди, причому, здається, той же "Рятівник"
    то вони ж грають не на такому рівні
    alexsandr56
    alexsandr56, 19.06.2013 13:45
    0
    До 1993 годв в Украине было проведено еще 3 полноценных чемпионата с огромным количеством команд. Было очень интересно.И такие команды как "Механизатор"Днепропетровск, Надежда"Запорожье,"Маяк-Рита"Харьков,"Авагард"Желтые Воды "Фотоприбор" Черкассы были бы в десятке-двадцатке.
    henry_14ua
    henry_14ua, 19.06.2013 13:41
    0
    forca_uve—19.06.2013 13:31
    а спортлидеру какого 2 победы засчитали??? они же эти игры выиграли в кубке Экстралиги.
    Це плей-офф за 5-7-ме місця. Не забувайте, що офіційно "Спортлідер+" посів 5-те місце у чемпіонаті.
    henry_14ua
    henry_14ua, 19.06.2013 13:40
    0
    mworkmail—19.06.2013 13:23
    А почему Локомотив не считается правоприемником Универ-Харьков? В свое время очень много футболистов универа ушло в Локомотив, а также тренера, врачи и т.д.
    Те, що хтось туди перейшов ще не означаэ, що це один і той же клуб. А взагалі з правонаступництвом у таблиці біда, але кращої немає...
    alexsandr56
    alexsandr56, 19.06.2013 13:34
    0
    "Маяк"Харків-"Ріта"Харків
    forca_uve
    forca_uve, 19.06.2013 13:31
    0
    а спортлидеру какого 2 победы засчитали??? они же эти игры выиграли в кубке Экстралиги.
    mworkmail
    mworkmail, 19.06.2013 13:23
    0
    А почему Локомотив не считается правоприемником Универ-Харьков? В свое время очень много футболистов универа ушло в Локомотив, а также тренера, врачи и т.д.
    henry_14ua
    henry_14ua, 19.06.2013 12:44
    0