Украинская молодежка обыграла юношескую сборную

Голы на счету игроков «Динамо» и «Шахтера»

3812
5

У п'ятницю, 31 травня, у Бучі на тренувальній базі клубу «Оболонь-Бровар» відбувся товариський матч національних збірних команд України U-21 та U-18. Перемогу відсвяткувала «молодіжка» - 2:0.

Молодіжна збірна України проводила спарринг напередодні старту у щорічному турнірі пам'яті Валерія Лобановського, а команда Олександра Петракова у рамках навчально-тренувального збору готується до товариських матчів з однолітками з Молдови.

Сергій Ковалець та Олександр Петраков виставили різні складі на перший та другий тайми, щоб подитивися якомога більше гравців у дії. Але забивали лише футболісти молодіжної збірної. У першому таймі автором забитого м'яча став півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський, а після перерви у воротах юнацької збірної відзначився нападник донецького «Шахтаря» Владислав Кулач.