Юрий ДЯЧУК-СТАВИЦКИЙ: «Легко с Днепром нам точно не будет»

И.о. главного тренера «Карпат» о предстоящем туре УПЛ

Юрий ДЯЧУК-СТАВИЦКИЙ: «Легко с Днепром нам точно не будет»

На одному з тренувань перед матчем проти «Дніпра» виконувач обов’язків головного тренера «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький відверто розповів про ситуацію всередині команди і про завдання, поставлені керівництвом. А почалася розмова з рішення КДК ФФУ, що виніс жорстокий вирок львівським уболівальникам.

– Що є, то є. Не знаю, як грати без уболівальників, з ними звісно краще. Що ж, будемо грати за порожніх трибун. Десь це все буде нагадувати тренування, так, як ми і зараз займаємося, на порожньому стадіоні.

– Чи готова команда фізично і психологічно?
– Зарано ще про це говорити. До гри ще є час. Будемо спілкуватися з гравцями, проведемо тактичні заняття, напрацюємо стандарти. На всі питання відповідь дасть лише гра.

– У весняній частині чемпіонату, коли команда пропускала гол, то розсипалася...
– Це психологія. Коли пропускали, то майже завжди програвали. Не вистачає певних якостей. Над цим треба працювати. Гравці мають розуміти, що борються за клуб, за герб. Ми говоримо про це і маємо достукатися до їхніх сердець, щоб вийти з такої ситуації з честю.

– У «Дніпра» зараз схожа ситуація. За медалі вже не поборешся, з Кубку вилетіли...
– Не думаю, що ситуація така ж. Так, вони програли бронзу, Кубок. Але тепер їм треба своєю грою довести, що вони – сильна команда. З опущеними руками вони сюди не приїдуть. Думаю, що Хуанде Рамос змінить склад, дасть проявити себе гравцям, які хочуть довести, що готові виступати в «Дніпрі». Легко нам точно не буде.

– У «Дніпра» не буде лідерів – Ротаня, Зозулі...
– Яка різниця? У них є 26 гравців. Думаю, що проти нас зіграють Федецький, Калініч, Кобахідзе, Кравченко... Підбір виконавців у «Дніпра» дуже хороший. Може, для них буде і краще те, що гратимуть футболісти, які мають менше практики, адже вони захочуть себе проявити, щоб залишитися в команді.

– Вам вже не вперше доводиться рятувати «Карпати» від вильоту. Які слова вас мотивують з боку керівництва?
– Ніхто додатково мене не мотивує. Я багато років працюю в клубі. Якщо треба, значить треба. Є завдання, і його треба виконати.

– У вас складний календар...
– Не треба про це особливо розмірковувати. Ми маємо виконати завдання. Зараз всі команди більш-менш рівні. Самі подивіться, що «Карпати» проти «Шахтаря» і «Динамо» грали краще, ніж проти «Говерли» і «Арсенала».

– Не тисне психологічно на вас приставка в.о.?
– Та ні. Багато разів таке вже було. Мені байдуже.

– Одного разу, коли ви приймали «Карпати» у схожій ситуації, команда вилетіла... Яких помилок не варто зараз припускатися?
– Тоді була інші ситуація. Я прийняв команду, яка вже вилетіла, хоч ще була у вищій лізі. Я мав готувати її до першої ліги. В останньому турі ми обіграли «Кривбас» на виїзді. А зараз ситуація краща. У нас є шанс і ми маємо його використати.

– Якими були ваші перші слова до команди?
– Зокрема, я гравцям сказав, що в футбол вони грати вміють. Тепер їм треба показати те, на що вони здатні.

fckarpaty.lviv.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности