БЛИЗНЮК: «Состояние поля не выдерживало никакой критики»

Главный тренер «Звезды» поделился впечатлениями о победе над «Нефтяником-Укрнефтью»

БЛИЗНЮК: «Состояние поля не выдерживало никакой критики»
© Илья Близнюк

- Давайте почнемо з кінцівки матчу коли емоції почали переповнювати, і чесно кажучи я не очікував, що так вчинить Яровенко, хоча ми з ним чудово спілкуємося. Я вважаю, що він не правий і в корені не правий.

Що стосується самої гри то ми знали, що нас чекає дуже важка силова боротьба, то що буде багато верхових дуелей, так як команда високоросла, плюс стан поля, яке знаходиться просто в потворному стані, навіть не витримує жодної критики. Але команди перебували в рівних умовах, і ми намагалися налаштувати хлопців на хорошу гру, ні в якому разі не поступитися в єдиноборствах, і показати свої сильні сторони. Вважаю, що може бути все не вийшло, десь ще момент ми могли забити, особливо наприкінці довести гру до логічного завершення, але це футбол і вже дуже емоційним сьогодні вийшов матч, адже йшла боротьба за більш високе місце в турнірній таблиці.

Своїми хлопцями я сьогодні дуже задоволений, все таки взяли три очки. Тепер вже нас турбує наступна гра. Охтирська команда хороша, силова, може щось не вийшло. Коли емоції зашкалили то футболісти «Нафтовика» ще в першому таймі почали один одному погрожувати, це я чув і було зрозуміло, що щось не те в команді, але це їхні проблеми, це нас не стосується.

- Ви задоволені тим, коли суддя в однакових ситуаціях судив на вашу користь?
- Я розумію про що ви хочете сказати, але я вам скажу так, це провокаційне питання, але я відповім вам. А що потрібно команді, коли ставлять 11-метровий, коли було в не ігри, що вам ще треба. Адже «Нафтовику» ніхто не заважав забивати.

- У другому таймі по грі «Зірка» виглядала слабше «Нафтовика», а в кінці гри маючи на два гравці більше не змогла реалізувати цю перевагу. У чому причина?
- Ми грали по рахунку і втримали перемогу.

ФК «Нафтовик-Укнафта»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности