Юношеская сборная Украины U-17 разгромила Эстонию

Элит-раунд квалификации чемпионата Европы Украина начала с уверенной победы

2519
1

Юнацька збірна України U-17 розпочала боротьбу за путівку на чемпіонат Європи 2013 року розгромною перемогою над командою Естонії з рахунком 5:1.

У першому матчі еліт-раунду кваліфікації, який проходить у Німеччині, підопічні Олександра Головка здобули вольову перемогу над суперником, поступаюсь по ходу поєдинку. На 28-й хвилині Франк Лійвак завдав влучного удару по воротам  нашої команди.

На другий тайм українська збірна вийшла максимально сконцентрованою та зарядженою на боротьбу, зумівши, у підсумку, забити п’ять м’ячів у ворота естонської команди. Хет-триком у зустрічі відзначився нападник донецького «Шахтаря» Андрій Борячук.

Ще по одному голу на свій рахунок записали захисник львівських «Карпат» Павло Макогон та півзахисник харківського «Металісту» Богдан Куксенко, який реалізував 11-метровий удар.

Таким чином, юнацька збірна України очолила четверту кваліфікаційну групу еліт-раунду чемпіонату Європи 2013 року, свій наступний матч зіграє 28 березня з Болгарією.