Нефтяник-Укрнефть с трудом обыграл сборную Кореи U-20

Победный мяч Шандор Вайда забил за минуту до окончания основного времени матча

978
0

14 березня охтирський «Нафтовик-Укрнафта» провів ще один спаринг в Туреччині. Цього разу суперником «Нафтовика» була збірна Південної Кореї U-20. З рахунком 3:2 охтирчани отримали перемогу. За «Нафтовик-Укрнафта» відзначилися: на 8-й хвилині Максим Кременчуцький, на 30-й хвилині Сергій Артюх, і вже під за навіс матчу, на 89-й хвилині Шандор Вайда. Суперник відзначився на 61-й та 63-й хвилинах.

«Нафтовик-Укрнафта»  - Збірна Кореї U-20 - 3:2
Голи:
Кременчуцький,8, Артюх, 30, Вайда, 89

«Нафтовик-Укрнафта» (1-й тайм): Чурілов, Бояринцев, Васільєв, Разуваєв, Павелько, Зайчук, Світличний, Кременчуцький (Кісіль, 22), Артюх, Саванчук, Левіга.
(2-й тайм): Іваненко, Євстафієв, Ховбоша, Войцеховський, Кісіль, Тарасенко, Єрмак, Костишин, Вайда, Полтавець, Радіонов.

Наступний матч відбудеться 16-го березня, охтирчани поміряються силами з футбольним клубом «Тюмень».