Презентовано проект Академія футзалу в Івано-Франківську

Реалізація проекту буде великою справою для всіх мешканців міста

Презентовано проект Академія футзалу в Івано-Франківську

У вівторок, 12 березня, відбулась спільна прес-конференція мера Івано-Франківська, керівництва ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та НФК «Ураган». В її ході було підписано Меморандум про взаємопорозуміння та співпрацю щодо спільного виконання поставлених цілей у галузі покращення соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська. Успішна тристороння співпраця стане першим кроком у побудові в обласному центрі Академії футзалу, в якому діти в одному місці займатимуться в комфортних умовах європейського рівня.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зазначив, що реалізація проекту, який окреслений Меморандумом про спільні тристоронні дії, буде великою справою для його мешканців. Академія футзалу, спортивний комплекс може стати не лише окрасою міста, а й ще однією візитівкою Прикарпаття - спортивною. «Крім вулиці, сьогодні наші діти протистоять додатковим негативним викликам, - стверджує Віктор Анушкевичус. - Для того, щоб забрати дітей з вулиці, знівелювати інші негативні наслідки, їм треба запропонувати альтернативу. Проект «Створення Академії футзалу в Івано-Франківську» передбачає таку альтернативу».

За умови катастрофічної нестачі спортивних залів Івано-Франківськ отримає унікальний для Західної України заклад - Академію футзалу, аналогії якому в нашій державі є лише в Луганську. Заклад, де будуть навчатись, виховуватись та вдосконалювати свою майстерність діти не лише Прикарпаття, але й України загалом. Власна матеріально-технічна база, яка відповідатиме усім міжнародним стандартам та буде місцем проведення масштабних і значущих для молоді та юнацтва спортивних подій. Рух вперед у цих напрямках дозволить у рази збільшити кількість вихованців, систематизує набутий досвід та знання у єдину методику навчання і виховання, яка по праву зможе називатись Прикарпатською школою футзалу.

За 10-річну історію клубу, НФК «Ураган» встиг досягти різноманітних вершин успіху, головне з яких - завоювання титулу Чемпіонів України в 2011 році та вдалий виступ в елітному раунді Кубку УЄФА. Значним кроком у розвитку клубу є формування з вихованців дитячо-юнацьких секцій НФК «Ураган» спортсменів-професіоналів. Адже діти, які займаються в секціях НФК «Ураган», вже сьогодні вражають своїми здобутками. В їхньому арсеналі чотири титули Володарів Кубку України (в різних вікових категоріях), два титули Чемпіонів України, срібло і бронза всеукраїнських першостей. Загалом в дитячо-юнацькій секції займається понад 130 спортсменів. Щоденно вихованці ДЮСШ підвищують свою майстерність, аби найближчим часом поповнити ряди головної команди клубу і мати можливість прославити своє місто, свій край, свою країну на різних рівнях.

За сприятливого рішення питання щодо виділення земельної ділянки площею до 2 га у районі німецького озера у мікрорайоні Пасічна та інших організаційних питань в Івано-Франківську з'явиться справді унікальний заклад - Академія футзалу.

Дарина ТИЖБІРЯК, прес-служба НФК «Ураган»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
Сначала:
    Timur27
    Timur27, 12.03.2013 21:18
    0
    Уже презентували проект палацу спорту! І де? А так би було Євро 2015 по баскету в Ів-Фр і чудовий палац спорту для області!
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности