Презентовано проект Академія футзалу в Івано-Франківську

Реалізація проекту буде великою справою для всіх мешканців міста

Презентовано проект Академія футзалу в Івано-Франківську

У вівторок, 12 березня, відбулась спільна прес-конференція мера Івано-Франківська, керівництва ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та НФК «Ураган». В її ході було підписано Меморандум про взаємопорозуміння та співпрацю щодо спільного виконання поставлених цілей у галузі покращення соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська. Успішна тристороння співпраця стане першим кроком у побудові в обласному центрі Академії футзалу, в якому діти в одному місці займатимуться в комфортних умовах європейського рівня.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зазначив, що реалізація проекту, який окреслений Меморандумом про спільні тристоронні дії, буде великою справою для його мешканців. Академія футзалу, спортивний комплекс може стати не лише окрасою міста, а й ще однією візитівкою Прикарпаття - спортивною. «Крім вулиці, сьогодні наші діти протистоять додатковим негативним викликам, - стверджує Віктор Анушкевичус. - Для того, щоб забрати дітей з вулиці, знівелювати інші негативні наслідки, їм треба запропонувати альтернативу. Проект «Створення Академії футзалу в Івано-Франківську» передбачає таку альтернативу».

За умови катастрофічної нестачі спортивних залів Івано-Франківськ отримає унікальний для Західної України заклад - Академію футзалу, аналогії якому в нашій державі є лише в Луганську. Заклад, де будуть навчатись, виховуватись та вдосконалювати свою майстерність діти не лише Прикарпаття, але й України загалом. Власна матеріально-технічна база, яка відповідатиме усім міжнародним стандартам та буде місцем проведення масштабних і значущих для молоді та юнацтва спортивних подій. Рух вперед у цих напрямках дозволить у рази збільшити кількість вихованців, систематизує набутий досвід та знання у єдину методику навчання і виховання, яка по праву зможе називатись Прикарпатською школою футзалу.

За 10-річну історію клубу, НФК «Ураган» встиг досягти різноманітних вершин успіху, головне з яких - завоювання титулу Чемпіонів України в 2011 році та вдалий виступ в елітному раунді Кубку УЄФА. Значним кроком у розвитку клубу є формування з вихованців дитячо-юнацьких секцій НФК «Ураган» спортсменів-професіоналів. Адже діти, які займаються в секціях НФК «Ураган», вже сьогодні вражають своїми здобутками. В їхньому арсеналі чотири титули Володарів Кубку України (в різних вікових категоріях), два титули Чемпіонів України, срібло і бронза всеукраїнських першостей. Загалом в дитячо-юнацькій секції займається понад 130 спортсменів. Щоденно вихованці ДЮСШ підвищують свою майстерність, аби найближчим часом поповнити ряди головної команди клубу і мати можливість прославити своє місто, свій край, свою країну на різних рівнях.

За сприятливого рішення питання щодо виділення земельної ділянки площею до 2 га у районі німецького озера у мікрорайоні Пасічна та інших організаційних питань в Івано-Франківську з'явиться справді унікальний заклад - Академія футзалу.

Дарина ТИЖБІРЯК, прес-служба НФК «Ураган»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  Timur27
  Timur27, 12.03.2013 21:18
  0
  Уже презентували проект палацу спорту! І де? А так би було Євро 2015 по баскету в Ів-Фр і чудовий палац спорту для області!
  Timur27
  Timur27, 12.03.2013 21:18
  0
  Уже презентували проект палацу спорту! І де? А так би було Євро 2015 по баскету в Ів-Фр і чудовий палац спорту для області!
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности