|
783
1

Кривбасс проиграл Крыльям

Криворожский клуб сыграет последний товарищеский матч против белорусской «Белшины»

Поразки 0:1 зазнав «Кривбас» в контрольному матчі на останньому тренувальному зборі.

Суперник української команди – «Крилья Совєтов» (Самара, Росія) – цим поєдинком завершував збори, наша ж команда на цьому зборі має зіграти ще принаймні один спаринг.

Сама зустріч вийшла доволі «рваною» й була поділена на кілька часових відрізків – поєдинок кілька разів переривався через виключення електрики. До того ж команди домовились зіграти в дещо «скороченому режимі», провівши загалом два тайми по 35 хвилин.

Обидві команди створили кілька гольових моментів, але все ж слід відзначити, що перевагою в грі володів саме «Кривбас». Та, на жаль, неточність в завершальній фазі атак не дала змоги відзначитись гравцям «Кривбасу». А ось одна з атак російської команди завершилась взяттям воріт – на 54-й хвилині після неузгоджених дій в обороні гравців українського клубу футболіст «Крильєв» відправив м’яч в сітку воріт «Кривбасу».

Й хоча до завершення поєдинку наші футболісти мали кілька моментів для взяття воріт, ця гра так і завершилась – 0:1.

«Кривбас»: Штанько, Лобжанідзе, Шершун, Баліч, Мірошніченко, Єслінек, Матіч, Федорчук, Антонов, Валєєв, Іващенко.

Ця гра відбулась ввечері, а кількома годинами раніше «Кривбас» провів не запланований раніше поєдинок. Можливість зіграти ще один матч в цей день з’явилась випадково, й тренерський штаб «Кривбасу» вирішив нею скористатись.

Суперником команди став ще один клуб російської Прем’єр-ліги – «Мордовія» (Саранськ).

В цій грі перевага «Кривбаса» була беззаперечною. Команда мала щонайменше 4 гольових моменти, гравці криворізької команди кілька разів виходили сам на сам з воротарем, на міцність перевірялись штанги та поперечина – цього дня пані Фортуна не була на боці «Кривбасу». До того ж суддівська бригада, що обслуговувала цей поєдинок, інколи приймала дуже спірні рішення. В кінці поєдинку арбітр залишив «Кривбас» в меншості – з поля був вилучений Прийомов.

На останніх хвилинах матчу останній шанс вирвати перемогу втратив Самодін, коли після чудового пасу Мірошніченка пробив у воротаря.

В підсумку – нульова нічия.

«Кривбас»: Боровик, Пашаєв, Лисицький, Гітченко, Сердюк, Бабатунде (Мірошніченко, 79), Дедечко, Максимов, Бартулович, Прийомов, Самодін.

Свій останній контрольний поєдинок «Кривбас» проведе 25 лютого. Суперником команди має стати білоруський клуб «Бєлшина» (Бобруйськ).