|
3517
0

Ураган-ДЮСШ-3 - чемпіон України серед юнаків!

В Івано-Франківську завершився чемпіонат України з футзалу серед юнаків 1997 р. н.

В завершальний день змагань визначились призери та переможці. Спочатку у втішних поєдинках 5-9 місця між собою розіграли команди, які на груповому етапі фінішували третіми-п'ятими. А у вирішальних матчах чемпіонату U-16 зустрічалися чотири кращі колективи, що вибороли путівки до півфіналів.

Так у матчі за третє місце луганський ЛТК був сильнішим за «Мегаполіс», переконливо обігравши запоріжців з рахунком 10:2. Фінальний поєдинок став справжньою окрасою змагань. І знову підопічні Володимира Слободяна та Івана Данилишина проявили бійцівський характер і волю до перемоги. Після нічийного першого тайму (1:1) зі столичним ДЮСШ-25 «Легіон XXI», «ураганівці» не знітилися від двох пропущених м'ячів по перерві та зуміли переламати хід поєдинку.

Справжнім героєм фіналу став Роман Горбатий, котрий оформив хет-трик, чим приніс вольову перемогу «Урагану-ДЮСШ-3». Підсумковий рахунок - 4:3 на користь господарів. Срібним призером став київський ДЮСШ-25 «Легіон XXI», а третє місце дісталося вихованцям луганського ЛТК.