Тайм - Интеркас - 0:3: Одного желания для победы хозяев оказалось мало

Вратарь "Интеркаса" Владислав Лысенко продолжает оставаться "сухим"

Щоб побити клас, потрібно не тільки дуже цього прагнути, але як мінімум вміти реалізовувати хоча б половину створених моментів. “Тайм” у грі проти претендента на призове місце у цьогорічній першості цього не зробив, за що й поплатився. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, територіальною перевагою володіли гості, але гостріше атакували господарі. Хоча спочатку небезпека виникла біля воріт Остроги - після удару Бондаря на 3-ій хвилині м’яч влучив у поперечину. Щоправда підопічні Володимира Когута відразу дали відповідь. Проте голкіпер Лисенко щораз нівелював спроби від Баландюха, Цибика і Кулика. Єдиний у першому таймі гол відбувся на 15- ій хвилині. У звичній атаці, яка особливої загрози воротам “Тайму” нібито не несла, Макаєв наважився на удар, і м’яч несподівано влетів у сітку воріт – 0:1. До перерви господарі майданчику так і не зуміли відігратися

У другій двадцятихвилинці господарі поля заграли значно активніше. Але на останньому рубежі впевнено діяв Лисенко. Чого не скажеш про голкіпера “Тайму” Острогу: як наслідок ще два голи влетіли у його ворота. Воротар Лисенко переадресував м’яча від своїх воріт на Скорого, і той виграв верхову боротьбу в Остроги, який необачно покинув рамку. Черговий необов’язковий гол - і завдання у львівських футзалістів ускладнилося до максимуму. Змінити ситуацію вони так і не зуміли. Більше того коли тренери господарів пішли ва-банк випустивши на майданчик п’ятого гравця Кудінова. Гості вдало цим скористалися - Бондар зі своєї половини майданчика влучив у порожні ворота – 0:3

“Тайм”: Острога – Кольцун, Кудінов, Ткачук, Радько – Яцишин, Цибик,
Баландюх, Кулик – Паучок.

“Інтеркас”: Лисенко – Скорий, Шуст, Шевченко, Татарінов – Чепорнюк, Бондар, Макаєв, Тригубець – Романов.
Голи: Макаєв (15), Скорий (33), Бондар (39).