Тарас Завийский переведен в основной состав Карпат

Молодой игрок получил возможность проявить себя в первой команде

Тарас Завийский переведен в основной состав Карпат

Позавчора Тарас Завійський був капітаном юніорської команди «Карпат». Учора він намагався закріпитися в молодіжці. А вже сьогодні у нього з’явився шанс проявити себе в основі «зелено-білих». Приблизно так можна змалювати футбольний шлях вихованця карпатівської школи, якому у квітні виповниться 18 років. 

Ніколай Костов вже не раз доводив, що у паспорт гравцям не дивиться і що завжди готовий дати шанс молодому гравцю, якщо він на це заслуговує. На власній шкірі це відчули Микола Жовтюк, Сергій Загідулін, Олег Білий, Тарас Пучковський та Роман Мисак – усі вони дебютували у вищій лізі минулої осені. Не виключено, що наступним буде Тарас Завійський.
 
Нападник досить добре зарекомендував себе у складі юніорської команди, яку виводив на поле в статусі капітана, а також у матчах за збірну України. Місяць тому, після повернення до Львова з Меморіалу Гранаткіна, що відбувався в Росії, Тарасу повідомили, що на нього чекають у дублі. Не зігравши під керівництвом Ігоря Йовічевіча жодного офіційного матчу, хлопця забрали в основу. Чим не приклад і не стимул для інших молодих футболістів «Карпат»?
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 12.02.2013 20:13
    0
    Тарас, докажи шо ти можеш ! Удачі Тобі !
    koerts
    koerts, 12.02.2013 17:42
    0
    У СТАРТОВОМУ СКЛАДІ ФЕЕНОРДА, 3 гравців 95 року народження. 2 з них забили в останьому турі. молоді потрібно довіряти
    lvros
    lvros, 12.02.2013 16:34
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В будь-якому випадку - вперед!
    Olezha74
    Olezha74, 12.02.2013 16:00
    0
    Хм, здається це все якось корелюється з повідомленням про проблеми з Лукасом. Чудово, що підтягують молодь до основи, але не радів би так сильно цьому факту в світлі того, що можемо втратити одного з лідерів атаки...
    S_L_B
    S_L_B, 12.02.2013 15:43
    0
    Я би сказав, що переведений у першу команду, а за місце в основі йому ще треба поборотись. Місць там лише 11.
    massimo2012
    massimo2012, 12.02.2013 15:35
    0
    Побачили в пацанові талант- то чому не вести його ще 2-3 роки і зробити з нього зірку України. А то вийде проти дядьок .повідривають йому ноги.потім всі будуть кричати.що молоді в футбол не хочуть грати.
    espiritum
    espiritum, 12.02.2013 15:34
    0
    Тільки підтримую. В Карпатах завжди була гарна школа.
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 12.02.2013 20:13
    0
    Тарас, докажи шо ти можеш ! Удачі Тобі !
    koerts
    koerts, 12.02.2013 17:42
    0
    У СТАРТОВОМУ СКЛАДІ ФЕЕНОРДА, 3 гравців 95 року народження. 2 з них забили в останьому турі. молоді потрібно довіряти
    lvros
    lvros, 12.02.2013 16:34
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В будь-якому випадку - вперед!
    Olezha74
    Olezha74, 12.02.2013 16:00
    0
    Хм, здається це все якось корелюється з повідомленням про проблеми з Лукасом. Чудово, що підтягують молодь до основи, але не радів би так сильно цьому факту в світлі того, що можемо втратити одного з лідерів атаки...
    S_L_B
    S_L_B, 12.02.2013 15:43
    0
    Я би сказав, що переведений у першу команду, а за місце в основі йому ще треба поборотись. Місць там лише 11.
    massimo2012
    massimo2012, 12.02.2013 15:35
    0
    Побачили в пацанові талант- то чому не вести його ще 2-3 роки і зробити з нього зірку України. А то вийде проти дядьок .повідривають йому ноги.потім всі будуть кричати.що молоді в футбол не хочуть грати.
    espiritum
    espiritum, 12.02.2013 15:34
    0
    Тільки підтримую. В Карпатах завжди була гарна школа.