Криворожский клуб провел первый товарищеский поединок на втором учебно-тренировочном сборе

991
0
Дариян Матич

Суперником «Кривбасу» був клуб «Доньї Срем» (Печінці, Сербія) – дебютант вищого дивізіону Сербії, команда, яка на зимову паузу пішла, перебуваючи на 10-й сходинці турнірної таблиці.

Загалом гра вийшла доволі рівною з невеликою кількістю гольових моментів. Обидві команди поперемінно володіли ініціативою. В першому таймі деяка перевага була за сербами, в другому таймі краще виглядав «Кривбас».

Рахунок було відкрито в середині першого тайму, коли після розіграшу кутового гравець сербського клубу завдав прицільного удару по воротам нашої команди. Євген Боровик зреагував на цей удар, але врятувати команду не зміг – 0:1.

Через кілька хвилин «Доньї Срем» подвоїли перевагу в рахунку, влучно пробивши зі штрафного – 0:2.

Але кривбасівці проявили характер й ще до перерви скоротили відставання в рахунку. Даріян Матіч завдав сильного удару з середньої відстані, з яким голкіпер суперника не зміг впоратись – 1:2.

Після перерви «Кривбас» заграв активніше, й невдовзі рахунок було зрівняно. Павло Пашаєв зробив точний пас до штрафного майданчика суперника, й Олексій Антонов вдало скористався передачею партнера, зробивши рахунок нічийним – 2:2.
Команди продовжували атакувати, розігрували комбінації, але забитих м’ячів в цій контрольній грі більше не було. Підсумковий результат – нічия 2:2.

«Кривбас» - «Доньї Срем» - 2:2
Голи: Матіч, Антонов - ?

«Кривбас»: Боровик (Штанько, 46; Антоненко, 81), Лобжанідзе, Гітченко (Пашаєв, 46), Шершун (Гітченко, 71), Баліч (Сердюк, 46), Бабатунде, Матіч (Валєєв, 46), Прийомов (Максимов, 57), Бартулович (Мірошніченко, 65), Антонов (Іващенко, 63), Самодін (Єслінек, 46).
Наступний контрольний поєдинок «Кривбас» проведе 5 лютого, коли зустрінеться з білоруським клубом «Славія» (Мозир).