Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Украины
| Обновлено 24 января 2013, 21:47
7743
62

Карпаты хотят играть на Арене Львов

Для решения этого вопроса представители львовского клуба создали специальную рабочую группу

| Обновлено 24 января 2013, 21:47
7743
62
Карпаты хотят играть на Арене Львов

Сьогодні, 24 січня, у Львові відбулась нарада щодо функціонування стадіону «Арена Львів», в якій взяли участь віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко, голова ЛОДА Михайло Костюк, мер Львова Андрій Садовий, генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин.

Основним підсумком зустрічі є рішення про створення робочої групи з представників області, міста, ФК «Карпати», стадіону «Арена Львів», яка у найкоротший термін запропонує план дій щодо можливості виступу «Карпат» на новому стадіоні. Робочу групу буде створено під головуванням губернатора Львівщини, що засвідчить відповідне розпорядження.

Під час наради генеральний директор ФК «Карпати» Ігор ДЕДИШИН укотре засвідчив конструктивну позицію клубу у питанні можливого виступу команди на «Арені Львів»:

«На будівництво стадіону було витрачено чимало коштів, «Арена Львів» є комфортабельним, сучасним стадіоном. Однак нині, за відсутності фінансування стадіон перетворюється на примару, він фактично стоїть на межі існування. Звісно, в інтересах усіх сторін, і насамперед вболівальників цього допустити не можна. Водночас цілком раціональними є обставини, що наразі не дозволяють «Карпатам» переїхати на новий стадіон. Насамперед це бюджет клубу, що затверджений з таким розрахунком, що команда гратиме на «Україні», а також зобов’язання перед містом щодо утримання цього стадіону. Наразі ми маємо позитивне сальдо, яке при переїзді на нову арену різко скоротиться. За нашими підрахунками навіть за умови наповнення «Арені Львів» 25.000 глядачами під час матчів «Карпат» клуб потребуватиме 10-12 млн. грн. дотацій щороку, тож ці додаткові кошти клубу необхідно буде залучити. Звідки? Саме з метою пошуку цього джерела надходжень влада найближчим часом запропонує клубу компенсаційний механізм, що дозволив би покривати цю різницю. Наголошу – ми не вимагаємо жодних коштів, зрештою, це і неправильно з точки зору бізнес-процесів, ми лише хочемо отримати можливості заробляти завдяки переданим активам. І першим кроком у цьому напрямку, на наше тверде переконання, повинна стати передача цілісно-майнового комплексу «Україна» та прилеглих земельних ділянок ФК «Карпати», що міська влада обіцяла зробити ще у 2008 році», – наголосив Ігор Михайлович.

Тарас ПАВЛІВ, голова ГО «Завжди вірні», що об’єднує уболівальників «Карпат», також брав участь у робочій зустрічі: «У нас абсолютно чітка позиція щодо «Арени Львів» – «Карпати» виступатимуть на цьому стадіоні лише за таких умов, які б не йшли врозріз з інтересами клубу, в даному випадку економічними. Ми цілком свідомі того, що нова арена – це потужний поштовх для розвитку клубу, однак насамперед потрібно виходити з фінансових можливостей. Якщо влада піде назустріч «Карпатам» і виконає свої обіцянки, не сумніваюсь, що команда виступатиме на «Арені Львів». Якщо ж ні, «Карпати» продовжать грати на «Україні», інших компромісів ми не бачимо».

Інформаційний центр ФК «Карпати»

Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Омбудсмен просит Шевченко принять меры в отношении члена своей команды
Футбол | 19 апреля 2024, 14:23 6
Омбудсмен просит Шевченко принять меры в отношении члена своей команды

Скандал с участием Александра Шевченко и Евгении Сагайдак получил продолжение

ЧМ по хоккею U-18. Украина в напряженном матче обыграла Венгрию
Хоккей | 18 апреля 2024, 16:46 11
ЧМ по хоккею U-18. Украина в напряженном матче обыграла Венгрию

Украинские хоккеисты забросили 7 шайб

Комментарии 62
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
yulius9
При более-менее выгодных условиях нужно переходить на "Арену".Старый стадион это отстой, на нем не будет будущего команды. А как зрителям сидеть без навеса под вечным львовским дождем? А акустика, угол обзора и инфраструктура наконец? Правда возле нового в кустах не побухаешь перед матчем.
гор
Во Львове, а именно в футбольном клубе Карпаты, происходит уникальное явление. Во всем мире единицы клубов прибыльны
----------------
ага, а якщо врахувати подарок міста - стадіон Україна в оренду на 49 років за 1 гривню
Дим це жидяра похлеще Рабіновича і поки він у Львові справжньої команди не буде
Igorrio2011
Молодой человек,а Вы эксперт в финансовом планировании??? И в курсе финансовых вопросов ФК Карпаты?
kolezey2
более тог -единственный адекватный клуб на всю Западную Украину,болельщиков море,вложи немного денег и будет постоянно в первой пятерке а может и выше, но Дыминский уже 20 лет президент и сам вжизни никогда не раскошелится вот и клуб в результате болтается гдето в середине,если нехочет заниматься пусть Ярославскому продаст
valenok2
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Igorrio2011
Молодой человек,что поделаешь,нет во Львове топ олигарха,а с другой стороны,пусть бы комманда состояла из отечественных исполнителей и показывала яркий и боевой футбол)
lvros
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Igorrio2011
Я ни в коем случае не говорю что его должны субсидировать или что он ангел,я описал конкретную ситуацию по стадиону.
kolezey2
Дыминский не ангел с крылышками,стадион в аренду за 1 гривну,второй стадион-вы мне доплатите,игроки либо свободные агенты либо 200-250 тыс.больше жаба давит.Почему его клуб должны субсидировать городские власти,он что самый бедный из алигархов?Хочет играть на новом стадионе пусть платит аренду как другие клубы- гораздо более бедные
van_van_van
Ти товариш мене економічної теорії не навчай - "легкая и тяжелая атлетика" Стадіон ФУТБОЛЬНИЙ!!! "азвлекательные программы" проводяться - одразу видно що не місцевий а впрягається ніби місцевий )))) а щодо "рынок по выходным" це до Дима ))
Igorrio2011
Ничего Дыминский не хочет. Просто стадион строился за бюджетные деньги,соответственно смета минимум в 2 раза завышена,отсюда и стоимость аренды и содержания стадиона. Вполне логично что Карпаты исходят из экономической целесообразности аренды нового стадиона,а то что янек с борей себе откаты в карман положили не их проблеммы
kolezey2
а еще лучше чтоб доплатили.
kolezey2
Дыминский что хочет 3 миллиарда бютжетных денег на карман поставить?Привык скотина все брать на халяву!
syviy
[quote гор—25.01.2013 10:58]шановні, питання в полягає в зовсім в іншому.
Димінський ще більший Єврей ніж Рабинович. Другий хотів під брендом клубу отримати землю в Києві. Результат: не дали землі - нах..й мені Арсенал.
Теж саме у Львові. на відміну від Шахтаря, Динамо, Дніпра, Чорноморця, які вклали власні (неважливо що вкрадені) гроші і побудували свої стадіони (я навіть не беру до уваги трансфери) і це свідчить про те що власники мають намір розвивати клуб зерйозно і на довго, жидяра Дим отримав стадіон Україна, готель Львів і ще купу нерухомості в оренду на 49 років за 1 гривню. При цьому у всіх ЗМІ вкидається інформаця що Карпати самоокупний клуб
Три роки тому основним завданням Дима було сплавити ФК Львів, щоб не було конкурентів у Львові (всі пам'ятають виграний карпатами матч в останньому турі і радість гравців немов би виграли ЛЧ)
Тепер немаючи конкурентів Димінський, не вкладаючи жодної копійки в інфраструктуру, виставляє ультиматум власникам Арени Львів і місту - натякаючи, я так зрозумів, на якусь "субсидію" з бюджету.
І найгірше, Димінський щоб перевести від себе стрілки, лоханув ГО "Завжди вірні", тобто увійшовши в формальне управління клубом, фактичне залишається за Димом, вболівальники змушені бути на стороні Димінського.
І тепер в якуб яму не загнав Димінський "Карпати" офіційні (тобто організовані) вболівалдьники не будуть його критикувати.
---------------
P.S подібна ситуація з кожним клубом власник якого не вкладає власні гроші в інфраструктуру - такий клуб немє перспектив це тимчасоввий клуб.[/quote
це досить правильний коментар на рахунок Димінського і ГО Завжди Вірні. Не буде футболу у Львові поки буде такий керманич як Димінський і йому подібні. Кожен рік під таким власником як Димінський повторяється і підтвержує що поки він є власником, Карпати будуть топтатися на місці а він буде списувати гарненько гроші на них.
гор
шановні, питання в полягає в зовсім в іншому.
---------------
P.S подібна ситуація з кожним клубом власник якого не вкладає власні гроші в інфраструктуру - такий клуб немє перспектив це тимчасоввий клуб.
Кристина
milan90 — 25.01.2013 10:06
Дебилы! ну зачем нужно было во Львове еще один стадион!!!!!
Колесникову хорошо - бабки отмыл и все! Справедливости ради, отмечу, что это решение при оранжевых еще было!!! Те тоже дебилы, но хоть не бандиты!
______________________
1.Город принимал ЕВРО-2012.И стадион должен был быть соответствующий.И аэропорт,и всё остальное.Здесь-без каментов.
2.Да,на строительстве объектов руки нагрели многие.И Колесников-в первую очередь.Причём,не только во Львове.
3.Оранжевые,голубые,зелёные,в горошек,в клеточку...Давайте сюда не будем это приплетать.
4.Стадион замечательный.И ,думаю,Львов применение ему найдёт.
Чё вы так переживаете-то?
особенно удивляют некоторые совдеповско-НКВДистские комментаторы,которые никак не угомонятся со своей долбанной Сибирью и массовыми расстрелами.Не могу взять в толк-что они делают на спортивном сайте??ну ведь явно не болельщики
5.Мы за свой стадион спокойны.
Вот увидите-всё будет хорошо!!!
Нас пугали.
Но всё было построено в срок!
И Львов ЕВРО провел на высшем уровне!
а болельщики у нас-супер!!!есть чему поучиться!!!
milan90
Дебилы! ну зачем нужно было во Львове еще один стадион!!!!!
Колесникову хорошо - бабки отмыл и все! Справедливости ради, отмечу, что это решение при оранжевых еще было!!! Те тоже дебилы, но хоть не бандиты!
Кристина
Dragon9 — 24.01.2013 22:50
незнаю.. мені Україна більше подобається.
Там і атмосфера якась особлива. Такого на Арені Львів немає.
________________
Н що ти тут ниєш і ниєш?
то атмосфера не така,то маршрутка не там стає,то ще щось.
декому,наприклад,подобається атмосфера на Краківському ринку)))
для справжнього вболівальника проблем і перешкод не має бути-вихід завжди знайти можна.
при бажанні
Кристина
Dima-Dimonchyk — 24.01.2013 22:14
не розумію я вас хлопці...матчі чемпіонату максимум починаються приблизно в районі 8 години..добралися на стадіон на 3А до ашану..і так само назад..маршрутки до 11..і ніяких пролем ну на крайняк самі ж на футбол не ідете..сіли в таксі скинулися по 10-15 грн і приїхали кому куда..шо ви пролему робите..зато яка атмосфера буде..це важливіше..хто схоче той добереться
_________________
Плюсуюся!!
Кристина