4

Говерла - Мюнхен-1860 - 1:1

Первый спарринг ужгородцев в Анталии завершился ничьей

Ужгородська  «Говерла» провела свій перший спаринг в турецькій Анталії проти німецького ФК «Мюнхен 1860», який виступає у другій Бундеслізі.

Поєдинок проходив у рівній боротьбі. Перша половина зустрічі завершилася без голів, а в другомі таймі на 55-й хвилині рахунок у матчі відкрив французький форвард ужгородців Даміен Ле Таллек, але вже через дві хвилини статус-кво відновив норвежський нападник «Мюнхена 1860» Оле Камара. Тож нічия – 1:1. Хоча закарпатці могли вирвати перемогу. На 56 -й хвилині після виконання штрафного завершального удару завдавав Сотіріос Балафас, однак з вигідної позиції влучив у стійку воріт.

Слід додати, що наш зірковий півзахисник Давід Одонкор у таборі мюнхенського колективу зустрів свого швагра - Арне Фейка (фото взято з сайту ТСВ «Мюнхен 1860»).

Поєдинок обслуговувала суддівська бригада з Росії.

Наступний контрольний матч «Говерла» проведе 24 січня проти азербайджанського ФК «Карабах»

«Говерла» - «Мюнхен-1860» - 1:1

Голы: Ле Таллек, 55 (1:0), Камара, 57 (1:1).

«Говерла» (1-й тайм): Надь - Бойко, Малишич, Допилка, Макаренко - Райчевич, Едигарян, Лопес, Мищенко, Чурко - Ивашко.

«Говерла» (2-й тайм): Бабенко - Елисеев, Бордиян, Щедраков, Петров - Печенкин, Балафас, Одонкор, Трухин, Лысенко - Ле Таллек.