Мемориал Гранаткина: Россия U18 – Украина U18 – 4:1

Юношеская сборная Украины смогла забить гол престижа лишь на 90-й минуте

5201
31

Юнацька збірна України U18, не дивлячись на вдалий старт на Міжнародному турнірі ім. Гранаткіна, невдало зіграла у півфіналі, де її суперниками були господарі − збірна Росії. Опоненти виявилися сильнішими: фінальний рахунок зустрічі 4:1.

Перший тайм видався несприятливим для нашої команди. Вже на сьомій хвилині росіянам вдалося відкрити рахунок. У карному майданчику Денисов прийняв м’яч та віддав пас на Єфремова, який й забив перший гол. Господарям поля вдалося подвоїти перевагу протягом десяти хвилин: Єфремов зробив дубль, опинившись на вістрі контратаки збірної Росії. Він же був учасником третьої гольової атаки у першій половині гри. Після паса Єфремова Давидов легко переграв голкіпера українців та довів рахунок до 3:0. Тренерський штаб збірної України зробив висновки та замінив захисника Ткачука на Качарабу.

Не можна сказати, що наші гравці віддали перемогу росіянам без бою. Соболь, Міранян та Радченко намагалися завдавати ударів у відповідь, але їм кілька разів не пощастило. М’яч або проходив біля стійкі воріт, або ж наші нападники не дотягувалися до нього.

На початку другого тайму українці спробували притиснути суперників до воріт і це їм спочатку вдавалося. Після кількох невдалих спроб завершити атаку влучними ударами, підопічні Олександра Петракова втратили ініціативу та дозволили перевести гру на власну половину поля. Подача кутового у бік воріт Сарнавського завершилась ще одним голом − цього разу забив Лисов.

Українці робили все, щоб зламати хід гри на свою користь. Один на один виходив Радченко, але з-під його ніг м‘яч забрав голкіпер росіян Лобанцев. Перед цим Артем також невдало пробив по воротах суперників. Ще декілька замін у складі нашої команди, нажаль, привели до очікуваного результату лише на останніх хвилинах, коли вдалося забити гол престижу. Після розіграшу останнього у цій зустрічі кутового відзначився Качараба.

У фіналі збірна Росії зустрінеться зі збірною Санкт-Петербургу. А от збірна України за третє місце побореться з фінами. Доля бронзових нагород турніру вирішуватиметься 13 січня о 14:30 за київським часом.

Україна: Богдан Сарнавський («Арсенал» Київ) − Юрій Ткачук («Металіст» Харків) (41, Тарас Качараба «Шахтар» Донецьк), Вадим Шевчук («Динамо» Київ), В’ячеслав Танковський («Шахтар» Донецьк) (61, Роман Яремчук «Динамо» Київ), Павло Полегенько («Динамо» Київ), Артем Габелок («Шахтар» Донецьк) (61, Юрій Яструб «Карпати» Львів), Артем Радченко («Металіст» Харків) (72, Тарас Завійський «Карпати» Львів), Артур Міранян («Шахтар» Донецьк), Євген Чумак («Динамо» Київ), Сергій Сізий («Металіст» Харків), Едуард Соболь («Металург» Запоріжжя).

Росія: Мірослав Лобанцев («Локомотив» Москва) − В’ячеслав Караваєв («ЦСКА» Москва), Степан Ребенко («Зенит» Санкт-Петербург), Олександр Каляшин («Академія» Тольятті), Максим Єрмаков («Краснодар»), Олександр Моргунов («Академія» Тольятті), Денис Давидов («Спартак» Москва), Дмитро Єфремов(«Академія» Тольятті), Михайло Лисов («Локомотив» Москва), Олексій Мирончук («Локомотив» Москва), Валерій Сарамутін («Динамо» Москва).

Голи: Єфремов (7, 17), Давидов (34), Лисов (60) − Качараба (90)

Попередження: Сергій Сізий.