Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Франция
| Обновлено 19 декабря 2012, 11:55
3597
31

Златан ИБРАГИМОВИЧ: «Я – пример для других»

Форвард ПСЖ доволен собой и своей карьерой

| Обновлено 19 декабря 2012, 11:55
3597
31
Златан ИБРАГИМОВИЧ: «Я – пример для других»
Златан Ибрагимович

Нападающий ПСЖ Златан Ибрагимович выразил удовлетворение тем, как складывается его карьера. Звездный форвард считает, что победа в Лиге чемпионов – не главное.

«Даже если я не выиграю Лигу чемпионов, то все равно смогу похвастаться исключительной карьерой», - заявил Златан в интервью France Football.

«Самый лучший способ помочь команде – это забивать голы. Я не думаю, что кто-то из моих одноклубников меня боится. Однако, если это на самом деле так, то они не смогут долго продержаться на высоком уровне», - добавил нападающий.

«Я всегда верил в себя. Я рожден лидером. Одна моя мечта сбылась, когда я стал футболистом. Я играю лучше, чем остальное большинство. Сейчас я – пример для других», - подытожил форвард.

В текущем сезоне французской Лиги 1 форвард забил 17 голов в 15-ти встречах в составе ПСЖ.

Sport.ua

Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 31
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 11:49
ще один язик Ібри тобі в приклад
Балотелли как посредственный игрок как раз подходит для такой же посредственной команды как Барселона.
И це ще раз доказує що приклад з Ібри можуть брати гравці рівня Мілевського ,а Мессі це рівень вище
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 11:49
якщо Ібра-зірка то Месси пятизіркова зірка,а на рахунок витянцьовує перед зеркалом то це знову твоі видумки і загадування.
vovandragon
а з чого ти взяв,що наприклад Мессі(це приклад,а не ствердження)не хворий зірковитістю?бо не дає голосних інтерв"ю?то може він просто не такий відвертий?може він вдома перед зеркалом витанцьовує з м"ячем:"ось який я майстер!!!"але ми цього не бачимо,може подумки він насміхається над усіма?ти впевнений в цьому?маньяки зазвичай також тихоні,але ж в душі звірі!!!тому язик це не показником!!!це лише язик,і лише сама людина знає,як є насправді!!!от якщо порівняти з Мілевським,якому немає чого доказувати,бо вважає себе супер-пупер гравцем,а насправді...так що Ібра має право бути зіркою,навідміну від декого!
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 11:32
так це є показником майстерності і приклад можна з нього брати але не всім бо є не мало кращих гравців ніж він.А взагалі що за мода самого себе так хвалити з "деяких"португальців бере приклад?
vovandragon
я не переживаю,я навіть не буду дивитись матчі ПСЖ в лізі,бо я не є фанатом Ібри,чи ПСЖ,я тільки проти неадекватного ставлення до його футбольних можливостей-він чудово грає в футбол,є одним з гращим голеадорів,в двадцятку кращих сучасності входить однозначно!добре грає за всі клуби,за які виступав,за збірну-це при різних партнерах,але все одно знаходить спільну мову на полі,і стабільно забиває!!!це не є показником майстерності?
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 11:32
зараз грає в 5-6 по силі чемпіонаті і далеко не в найкращому
vovandragon
грає в сильних чемпіонатах,стає в них кращим бомбардиром,і виявляється є поганим гравцем,бо не виграв лігу чемпів
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 11:28
Ібра як на мене в 2010 році з Інтером в атаці зіграв ніяк,просто нуль як Темка наш,за що і був проданий
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 10:58
не переживай ти так він виграє з ПСЖ чемпіонат а в ЛЧ далеко не зайдуть-мій прогноз
vovandragon
то нащо ти казав,що Ібра за сезон не виграв з Барсою лігу?виходить ти лукавиш?як про Ібру-то він винен в програші Барси,як про Мессі-то в них виявляється є формула-РАЗ ВИГРАТИ,РАЗ ПРОГРАТИ
мені смішно
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 10:58
нащо думати-гадати виграв би хтось з слабкою командою ЛЧ чи ні а реальний доказ в тому що Ібра пограв в сильних чемпіонатах і сильних командах а ЛЧ так ні з ким не виграв,а наприклад Зеедорф з різними виграв аж 3 ЛЧ
vovandragon
це футбол,це ліга чемпіонів,тут можуть виграти й команди з гіршим підбором гравців,і без Мессі,чи Роналду!!!тому те що Ібра не виграв лігу чемпів,абсолютно не є показником його недостатньо хорошої гри!!!ЦЕ ПРОСТО ФУТБОЛ!!!я суджу по його голам,по тому як він б"є навіть стоячи спиною до воріт!!!багато хто забивав голи спиною до воріт,але ще ніхто не робив так часто карколовні удари з розвороту чи п"яткою,для мене це є великим показником чудової майстерності,я не говорю,що Ібра найкращий,я говорю,що він має підстави говорити,що він краще грає за більшість гравців!!!
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 10:58
ні Мессі виганяти не треба в Металург,бо через рік Барса виграє ЛЧ формула така у них розуміеш
vovandragon
металург я беру для прикладу,що не один гравець виграє,а вся команда-і Мессі,і Зідан,І Роналду,і Ібра в Металурзі не виграли б нічого!!!
З чого ти взяв,що Барса виграла лігу,бо вигнала Ібру-ти не думав що наступного року була вже краща Барса???може якби і Ібра залишився,то все одно виграли б???
Чому минулого року Барса з Мессі програла???що вже пора Мессі виганяти???
sergbarsa
что-то странно жюрналюги здесь еще небыло,наверное спит еще в Аргентине поздний час
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 10:58
в різні роки ЛЧ вигравали і Ювентус,Мілан,Інтер Барса але чогось там не виявилось Златана не дивно?так що мій висновок це просто хороший нападающий по европейським міркам і все.
sergbarsa
а маразм я чую від когось іншого ,а не від себе
sergbarsa
vovandragon — 22.12.2012 10:58
пипец откуда беруться такие тупые как ты? а Ибра что в Металурге играл ,покажи хоть один слабый клуб в котором он играл.Даже Барса избавилась от него и сразу выиграла ЛЧ а это бегает с клуба в клуб.А недавно встретил две совсем разные статьи от него сначала гонит на Месси что тот так много получил ЗМ а потом все наоборот-хвалит
vovandragon
ще таке питання-скільки топ команд виграє щороку лігу чемпіонів7всі чи одна?топ команд багато,але не всі щороку виграють лігу,так що не говори маразму
vovandragon
ти неадекват!!!якщо Мессі перейде в МеталургЗ-то він виграє лігу чемпіонів???
ВИГРАЄ КОМАНДА,А НЕ ОДИН ГРАВЕЦЬ!!!!!!