Ураган разгромил... Ураган

Основа и дубль «Урагана» провели спарринг

1512
1

Четверте в історії клубне дербі, яке відбулося у суботу в манежі Коледжу фізвиховання, завершилося черговою перемогою «основи». Цього разу з розгромним рахунком 7:2, причому ця перемога для підопічних Сергія Гупаленка вийшла вольовою, оскільки перший тайм мінімально виграли дублери. Однак після перерви м'ячі забивалися виключно у ворота «Урагану-2». На шість голів першолігова команда не зуміла відповісти жодного разу.

Приємною новиною для вболівальників стала поява на майданчику Петра Шотурми, який через невелике ушкодження не поїхав у складі молодіжної збірної на «Петербурзьку осінь». Саме йому судилося відкрити рахунок у цьому спарингу в середині першого тайму. Втім всього за шість хвилин підопічні Івана Скіцка не лише зуміли відігралися, але й вийшли вперед завдяки голам Ореста Боргуна та Ігоря Корсуна.

Після перерви у складі «Урагану» вийшли Євген Валєнко, Максим Павлюк і два бразильці, що наразі перебувають в Івано-Франківську на перегляді. Один з південноамериканців вже повернувся додому, а Роніньо травмувався, тож спостерігав за поєдинком з трибуни. Впродовж десяти хвилин «бразильська» четвірка з легкістю й «зробила» гру.

Лише трьох хвилин вистачило Роману Кордобі для того, щоб оформити дубль. А згодом впродовж півтора хвилин ще тричі відзначились обидва «чарівники м'яча». Зокрема, один з легіонерів забив два м'ячі всього за лічені секунди. Фінальну ж крапку за дві хвилини до завершення матчу поставив Микита Тменов.

7:2 - впевнена і переконлива перемога «Урагану», який наступної неділі в 9-му турі Екстра-ліги прийматиме харківський «Локомотив» (початок о 14:00). А днем раніше, 22 грудня, дубль івано-франківців проведе домашню гру з ковельським «АППЕРКОТом» в рамках 6-го туру Першої ліги.

УРАГАН - УРАГАН-2 - 7:2 (1:2)

Ураган
: Колток - Тменов, Маржановський, Шотурма, Будняк - Кіндратів, Сімка, Кордоба, Аветисян - Валєнко, Павлюк, бразилець1, бразилець2.
Ураган-2: Кучера - Зварич, Корсун, Рудавець, Баланик - Боргун, Тарасович, Горбатий, Власович.
Голи: Шотурма (10), Кордоба (25, 28), бразилець1 (34, 35), бразилець2 (35), Тменов (38) - Боргун (16), Корсун (17).