Иван МИЛОШЕВИЧ: «Мы заслужили победу»

Защитник «Карпат» поделился впечатлением от последней победы в чемпионате

779
0

«Я думаю, що ми однозначно заслужили на перемогу в останньому матчі року, бо були помітно кращими, ніж суперник. Уже в першому таймі ми повинні були забивати не один м’яч, а десь зо три. Ще до забитого гола ми мали не одну нагоду відкрити рахунок. Чого вартий лише момент, коли Сашко Гладкий уже навіть воротаря обіграв і пробивав у порожні ворота, але захисник вибив м’яча з лінії. Але зрештою ми таки забили насправді красивий гол після швидко розіграної комбінації. Мені здалося, що оборона «Ворскли» навіть не зрозуміла, що трапилося, як м’яч уже опинився в сітці. Далі до кінця першого тайму ми грали дуже добре і повністю домінували на полі. Мали ще забивати, але на перерву пішли за рахунку 1:0. Другий тайм ми відіграли трохи гірше, ніж перший» – каже Іван.

«У роздягальні, звичайно, йшлося про те, що необхідно дуже акуратно грати в захисті. Усе ж за рахунку 1:0 одна помилка може обійтися дуже дорого. Особливо важливо було зіграти на «0» нам, захисникам. Адже ми цього сезону наробили трохи забагато помилок і тому хотіли цього разу піти з поля «сухими». Всі добре знають, якщо команда не пропустила – значить, оборона зіграла добре. Але при цьому Тренер нам наголошував, що потрібно забити другий м’яч і тоді грати буде набагато спокійніше. Та ми й самі це розуміли, тим більше в першому таймі мали таку значну перевагу» – підсумував захисник «Карпат».