1037
1

Буковина минимально обыгрывает Одессу

Клуб из Черновцов благодаря реализованному пенальти добывает три очка

У останньому цьогорічному офіційному матчі першості України чернівецька «Буковина» протидіяла ФК «Одеса». Незважаючи на те, що підопічні Андрія Пархоменка перебувають у нижній частині турнірної таблиці, на «Буковину» очікував важкий поєдинок. Тим більше, що у попередніх поєдинках одесити чинили гідний опір нашим землякам. Зокрема, зустріч першого кола у Одесі завершилася з нічийним рахунком 0:0. Щодо кадрових проблем буковинського колективу, то цей матч через перебір жовтих карток пропускав Володимир Найко. Натомість у заявці «Буковини» на гру після тривалої перерви перебував Олексій Моісеєнко.

Перший удар у зустрічі по воротах суперника завдали гості. К. Пархоменко навісив шкіряну кулю у бік воріт «Буковини», а Платунов загрожував нашим воротам. Голкіпер нашої команди був на місці. А на 10 хвилині гравець «Одеси» Любчак порушив правила проти нашого капітана Платона. На жаль, «пострілу» Руслана зі штрафного забракло влучності. Через три хвилини у штрафний майданчик гостей увірвався Сантрапинських. На жаль, завдати удару Євгенові завадив голкіпер «Одеси» Паламарчук.

На 22 хвилині гри «рамці» «Буковини» загрожував К. Пархоменко – повз ворота, а через хвилину ситуацію у штрафному майданчику «Одеси» загострив Сантрапинських, який віддав передачу на Платона. На удару Руслана спромігся зреагувати Паламарчук. Згодом після подачі кутового Савіним головою пробивав досвідчений Донець. У цьому ігровому епізоді знову вдало діяв Паламарчук.

Найреальнішу нагоду відзначитися одесити мали на 37 хвилині матчу. Після навісу Платунова головою пробивав Шестаков. Шкіряна куля потрапила у сітку, однак із зовнішнього боку. На 41 хвилині на ударну позицію виходив Аблітаров. Різван пробив у руки голкіперові гостей. А вже у доданий арбітром час воротам «Одеси» загрожував Дорош – повз «рамку».

Після перерви небезпечний штрафний виконував Сантрапинських. На жаль, мяч оминув «рамку» воріт суперника. А на 55 хвилині зустрічі гравець «Одеси» Бондаренко порушив правила проти футболіста «Буковини» Колесника, який проводив лише другу офіційну зустріч за наш колектив. Пенальті вдало виконав Руслан Платон, який забив 10 гол у цій першості України. Згодом на ударну позицію виходив Сантрапинських, який, на жаль, пробив у руки Паламарчуку. А на 70 хвилині чудову нагоду подвоїти перевагу «Буковини» у рахункові втратив Якименко – шкіряна куля пройшла повз «рамку». До фінального свистка жінки – рефері Катерини Монзуль (Харків) воротам «Одеси» загрожували Платон, Якименко, Моісеєнко, однак рахунок так і не змінився – 1:0 на користь наших земляків.

«Буковина» (Чернівці) – ФК «Одеса» - 1:0 (0:0)