| Обновлено 20 ноября 2012, 16:44
1360
1

Украинские пловцы стартуют на чемпионате Европы

Послезавтра в французском городе Шартр стартует континентальное первенство на короткой воде

1360
1

Українська команда у складі 12 спортсменів відправилася до Франції учора. За медалі чемпіонату боротимуться найсильніші вітчизняні атлети.

Чемпіони І Юнацьких Олімпійських ігор Дарина Зевіна й Андрій Говоров захищатимуть титул найспритніших плавців Європи , здобуті ними рік тому в польському Щецині.

Ігор Борисик чотири роки тому був чемпіоном світу на 100-метрівці брасом у 25-метровому басейні, а Сергій Фролов у 2011-му здобув європейську «бронзу» на 1500 м.

На старт вийдуть також й інші учасники Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні - Максим Шемберєв, Валерій Димо, Ганна Дзеркаль, Степанюк Дар'я та Ірина Главник.

З'явилися у збірній і два нових імені – Богдан Плавін і Володимир Сущик. Обидва цього року в Антверпені були призерами юніорської першості Старого Світу на дистанції 50 м вільним стилем. Володимир тоді здобув «срібло», а Богдан – «бронзу». Ці нагороди і забезпечили їм путівку на дорослий чемпіонат Європи.

Зазначимо, що останні два збори з підготовки до змагань наша команда провела в Євпаторії і Києві.