Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Кубок Украины
| Обновлено 01 ноября 2012, 15:07
1691
3

Семир ШТИЛИЧ: «Трудно стало, когда остались в меньшинстве»

Игрок «Карпат» поделился впечатлениями от вчерашнего матча с «Металлистом»

| Обновлено 01 ноября 2012, 15:07
1691
3
Семир ШТИЛИЧ: «Трудно стало, когда остались в меньшинстве»

Роль Семіра Штіліча у вчорашньому кубковому матчі важко переоцінити. Практично щоразу, коли м’яч опинявся в нього поблизу штрафного «Металіста», гостям доводилося не солодко – зупинити креативного боснійця вони так і не змогли. В його активі гол та гольова передача, а також всеукраїнське визнання. 

«Це був дуже важкий матч, суперник сильний, а нам треба було виграти – цього вимагали наші фанати. Особливо складно стало після того, як ми залишилися в меншості, і коли «Металіст» забив гол. Довелося показати, що в нас є командний характер. Завдяки цьому, а також неймовірній підтримці стадіону, ми вирівняли гру, забили двічі і перемогли. Я щасливий!» – сказав Штіліч після матчу.
 
«Це мій другий гол за «Карпати». Перший я забив у Криму, також у Кубку. Але сьогодні було приємніше, бо я зміг потішити наших фанатів. Вони просто чудові! За такої підтримки ми не мали права не виграти» – підсумував боснієць.
 
Інформаційний центр ФК «Карпати» 
 
Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей
Комментарии 3
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
serg6910
Карпаты молодчаги.
vipfishman
Блин,уж простите меня болельщики Карпат,но я бы с удовольствием бы любовался игрой Штилича в Динамо.напоминает чем то Валика Белькевича в молодости.светлая голова.пркрасно видит поле,техничен,хороший удар.Просто песня и для игры под нападающими и как плеймейкер.Вчера 50 процентов победы над МХ принадлежит именно ему.Так что если захотите продавать ,звоните Суркису...Скажите.что он меня
Richi555
Эх, Семир.. Классно играешь, и поэтому скоро покинешь клуб.. наеврное.