Украина расходится миром со Швейцарией

Юношеская сборная Украины провела товарищеский спарринг

1539
1

Сьогодні у Києві, на футбольному полі навчально-тренувального комплексу ім. В. Баннікова, юнацька збірна України U16 провела перший товариський спаринг з однолітками зі Швейцарії. Матч не виявив переможця, закінчившись внічию 1:1.

Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі, але швейцарці мали дещо більше моментів для взяття воріт. Нащастя, вдало діяла оборона українців на чолі з голкіпером Володимиром Маханьковим. Тож голів у першій половині гри вболівальники так і не побачили − 0:0.

Після перерви гра стала більш гострою за рахунок замін, проведених наставником українців Олегом Кузнєцовим. Наші хлопці почали проводити небезпечні контратаки, і на 63-й хвилині матчу все-таки добилися бажаного. Артур Авагімян заробив штрафний, який майстерно виконав Олександр Піхальонок − 1:0.

Після пропущеного голу швейцарці повністю заволоділи ініціативою, що вилилося в серію кутових біля воріт українців. Один з них, на 73-й хвилині, закінчився голом − відзначився Дімітрі Мфомо. В останні хвилини матчу рахунок не змінився − свисток арбітра зафіксував бойову нічию 1:1.

Україна U16 − Швейцарія U16  1:1