Футболисты Карпат провели зарядку для фанатов + ФОТО

Ведущие игроки львовского клуба выступили в роли учителей физкультуры

Футболисты Карпат провели зарядку для фанатов + ФОТО

Запланована ранкова руханка з футболістами «Карпат» почалася о 8-ій ранку в Стрийському парку. Михайло Кополовець, Ігор Худоб’як, Лукас, Андрій Ткачук та Ігор Ощипко, не зважаючи на ранній час, прийшли з добрим настроєм і почали бадьоро розминати фанатів «Карпат».

Сонце ледь-ледь освітило парк через крони дерев, тому, щоб не замерзнути, футболісти повели за собою уболівальників на пробіжку. Повернувшись до пункту збору, Михайло Кополовець усіх засипав своїми жартами, а Ігор Худоб’як взяв на себе обов’язки керівника зарядки. Загалом руханка тривала близько 20 хвилин, після чого футболісти попрощалися з фанами і вирушили на ранкове тренування.

«Зарядка – це здоров’я, вона необхідна для людини. Наступного тижня сюди прийдуть інші карпатівці, але мені сподобалося, тому, мабуть, я також підтягнуся» – сказав Михайло Кополовець.

«Це була пробна акція. Ми особливо про неї не повідомляли, хотіли подивитися, як все пройде. Вийшло ж так, що все було супер, тож за тиждень прийде значно більше уболівальників» – розповів керівник ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів.

Інформаційний центр ФК «Карпати»

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.