4792
4

Сборная Украины U-19 вышла в элит-раунд ЧЕ-2013

Украинцы на выезде обыграли сборную Эстонии

Юнацька збірна України серед гравців віком до 19 років достроково вийшла в еліт-раунд Чемпіонату Європи 2013 року. Впевнено перегравши спочатку збірну Фарерських островів 6:0, а потім здолавши господарів − збірну Естонії 2:0, українці гарантовано потрапили до наступної стадії змагань.

В п’ятницю, 28 вересня, підопічні Юрія Мороза провели свій другий матч в рамках кваліфайну до ЧЄ-2013 проти збірної Естонії. Господарям етапу − естонцям, які поступились в першому матчі англійцям, для того, щоб мати шанси на продовження боротьби, була необхідна тільки перемога. Та збірна Україна, заволодівши ініціативою, вже з перших хвилин матчу поставила під сумнів можливість господарів здобути хоча б нічию. Загалом, підопічні Мороза хоча й постійно атакували суперників, але забити спромоглися лише двічі − на 37 хвилині Блізніченко та на 64 − Гришин, провели по одному голу у ворота естонських однолітків. Тож, перемога 2:0 залишає за українцям шанси посісти 1 місце в групі − для цього їм необхідно перемогти збірну Англії, на рахунку якої перед очною зустріччю також 6 очок.

Естонія U19 — Україна U19 − 0:2

Україна: Сарнавський, Дуць, Шишка, Блізніченко, Андрієвський, Юрченко, Хлебас (Хобленко, 88), Азацький, Барвінко, Гришин (Соболь, 65), Павленко (Мішнов, 79).

Естонія: Рейман, Пийр, Лоотус, Алоє, Мяєотс, Юріссон, Рейталу (Кірс, 75), Каубер, Текко (Коггер, 65), Вукс, Ляст (Саарлас, 46).

Голи: Блізніченко (37), Гришин (64).