Волынь с минимальным счетом обыграла Сокол

Луцкий клуб провел свой второй товарищеский поединок во время паузы в чемпионате Украины

1056
1

Луцька «Волинь» зіграла другий товариський поєдинок під час перерви у чемпіонаті України. Цього разу суперником лучан став аматорський клуб «Сокіл» (Угринів) з Івано-Франківської області. Ця команда, сформована влітку після переходу кількох гравців дискваліфікованого «Прикарпаття», наразі перебуває на другому з кінця місці обласного чемпіонату. Матч був цікавий і тим, що діями прикарпатців керував багаторічний гравець і капітан «Волині» Володимир Ковалюк.

Лучани виставили на гру напіврезервний склад, тренери не давали додаткового навантаження «основі», якій у суботу грати в Маріуполі. Половина «волинян», які грали у цьому матчі, виступає за молодіжну команду. А посилити гру можна було тільки трьома гравцями.

Команди провели гру на невеликих швидкостях, не форсуючи події. «Волинь» у першому таймі дивилася солідніше, але значної кількості моментів не створила. Утім, наприкінці тайму одну з атак завершив таки влучним і сильним ударом у верхній кут воріт Євген Павлов. Відзначимо у цьому випадку й роботу на фланзі та пас від Артема Щедрого.

У другому таймі команд продовжили типову гру «без воріт» ,яку сколихнули хіба три виходи нападників сам на сам на ворота: два – у «Волині» й один у господарів. Душан Савич пробив неточно, а новачок Абайомі забарився із ударом вже обігравши кіпера. У підсумку – перемога лучан з рахунком 1:0.

Сьогодні команда повертається додому й продовжить готуватися до виїзного поєдинку проти «Іллічівця».