1426
0

Вісла Кракбет (Краків) – Ураган (Івано-Франківськ) – 5:4

«Ураганівці» поступилися в останньому товариському матчі в Польщі

Віце-чемпіон Польщі, краківська «Вісла Кракбет», стала останнім випробуванням для «Урагану» під час другого передсезонного збору у сусідній країні. За чотири дні турніру «Beskidy Futsal Cup 2012» суперники, хоч і заочно, але мали можливість добре вивчити один одного. Могли ці команди зустрітися між собою у фіналі, однак краків'яни поступились першим місцем у групі «Енергії» за різницею м'ячів. Фінішували ж команди одна за одною: «Ураган» - другим, а «Вісла» - третьою...

У першому таймі був забитий єдиний м'яч – відзначився український легіонер «Вісли» Роман Вахула. А після того, як по перерві Чех і ще один наш земляк Сергій Задорожний довели рахунок до 3:0, «ураганівці» перейшли до гри з п'ятим польовим. Невдовзі це принесло свої дивіденди: всього за кілька хвилин забив Петро Шотурма, згодом Максим Павлюк реалізував пенальті, після чого капітан франківців Роман Кіндратів зробив рахунок рівним – 3:3.

Однак нічия протрималась недовго – Кьєлпінскі знову вивів «Віслу» вперед, втім гості з України вкотре зуміли реалізувати більшість. Четвертий гол забив Павел Будняк. Далі, намагаючись вирвати перемогу на останніх хвилинах, «Ураган» продовжив грати вп'ятьох, мав кілька нагод відзначитись, але пропустив сам у порожні ворота. Сталося це після влучного пострілу Патера зі своєї половини у порожні ворота...

Таким чином, на польському зборі підопічні Сергія Гупаленка провели сім контрольних матчів, у яких п'ять разів були сильнішими за своїх суперників і двічі програли - «Енергії» в фіналі «Кубку Бескидів» та в останньому спарингу – «Віслі Кракбет». Цікаво, що у кожному з шести матчів за участю «Урагану» було забито по 9 голів. Тепер івано-франківська команда у повному складі повертається додому, де і продовжить підготовку до старту ювілейного XX чемпіонату України, який, нагадаємо, розпочнеться 15 вересня.