1542
0

Ураган (Івано-Франківськ) – Гатта (Здунська Воля) – 7:2

На польському зборі «Ураган» продовжує перемагати у контрольних матчах

Знову 7:2, як і три дні тому. На польському зборі, який триває у Бєльсько-Бялій, «Ураган» продовжує перемагати у контрольних матчах. Цього разу суперником івано-франківців була «Гатта» з міста Здунська Воля - володар Кубка Польщі і четверта команда Екстракласи.

Другий спаринг, як і попередній з «Марвітом» (7:2), також пройшов в залі «Рекорд Хала» - добре знайомій арені для «ураганівського» новобранця Павела Будняка. Приємно, що саме на цьому майданчику польський легіонер зумів відзначитись дебютним голом у футболці своєї нової команди. До цього м'яч вже двічі побував у воротах «Гатти» після влучних ударів двох Романів - Кіндратіва і Кордоби, а на 16-й хвилині прикарпатці ще двічі засмутили голкіпера суперника - «постаралися» Будняк і Павлюк.

4:0 - за підсумками першої половини зустрічі (матч проходив у звичному форматі - 2 тайми по 20 хв. «чистого» часу). Майже одразу після перерви свій перший м'яч за «Ураган» забив 19-річний Ігор Корсун. Однак на досягнутому молодий футзаліст не зупинився, зумівши оформити дубль на 36-й хвилині. Між цими двома голами у воротах «Гатти» «розписався» ще й Тменов. Втім втримати «сухим» рахунок івано-франківцям не судилося, адже поляки двічі скористалися своїми шансами - 7:2.

Наступні матчі «Урагану» відбудуться цього тижня в рамках міжнародного турніру «Beskidy Futsal Cup 2012». Прикарпатці, які вже ставали бронзовими і срібними призерами «Кубку Бексидів», у четвер стартують з господарями змагань - «Рекордом». Наступного дня, 24 серпня, підопічні Сергія Гупаленка зіграють проти добре знайомого «Марвіта». Стикові поєдинки з командами іншої групи («Енергія», «Вісла Кракбет» або «Клірекс») відбудуться цієї неділі.