Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Сборная УКРАИНЫ
| Обновлено 20 августа 2012, 19:37
17681
214

Петр СЛОБОДЯН: «Украине нельзя играть в Донецке»

Известный специалист - о прошедшем матче сборной Украины и кадровой ситуации

| Обновлено 20 августа 2012, 19:37
17681
214
Петр СЛОБОДЯН: «Украине нельзя играть в Донецке»

Збiрна України вперше у своїй iсторiї не зумiла перемогти у Львові. Переповнена «Арена Львiв» стала свiдком того, що перед вiдбором до ЧС-2014 року Україна має команду. Хорошу, мобiльну, комбiнацiйну, але...

Якщо взяти до уваги останнi чотири матчi збiрної, то вимальовується тривожна тенденцiя. Крiм Андрiя Шевченка, у нашiй командi нiкому забивати голи! У цих чотирьох iграх було забито лише два м'ячi (шведам на Євро-2012) - i два на рахунку Шевченка. Але Шеви бiльше в командi не буде. I матч iз чехами продемонстрував, що без нього наш напад - беззубий.
 
Попри те, що Олег Блохiн провiв у цьому матчi п'ять замiн, гра нашої команди, як це традицiйно буває у товариських матчах, не втратила загального малюнка. Чехи, якi торiк розмазали нас у Празi з рахунком 4:0, виявляється, не такi вже й грiзнi. Україна їх перебiгала, перебила, перепасувала - от лише не перемогла.
 
 Наша команда постала злагодженим механiзмом, навiть Роман Безус, який провалив свiй дебют у збiрнiй, цього разу виглядав потрiбним «гвинтиком» у жовто-синьому механiзмi.
 
Чим сподобалась наша збiрна i на що вiд неї можна чекати у вiдборi до ЧС-2014? Про це ми спитали екс-гравця київського «Динамо» та збiрної СРСР, а нинi тренера Петра Слободяна.
 
- Петре Петровичу, охарактеризуйте гру нашої збiрної по ланках.
- Якщо наша команда не пропустила, то воротар вiдiграв вiдмiнно. Раз на табло нуль - наш захист зiграв добре. Це означає, що з цими ланками у нас усе гаразд. Принаймнi на цей матч Олег Блохiн вгадав iз виконавцями.
 
А от до ланок, якi вiдповiдають за органiзацiю атак, питання є. Моменти бiля ворiт чехiв були? Були. Значить, пiвзахист щось створював, там велась робота для взяття ворiт суперника. А от забивати виявилось нiкому.
 
Збiрнiй потрiбен неординарний нападник, але такого у нас наразi просто не iснує. Ви погляньте на наш чемпiонат i назвiть українцiв, якi багато забивають. Мiлевський? У чемпiонатi вiн заб'є два-три голи i з таким доробком вважається першим форвардом збiрної. Ну це ж смiшно. Чи, може, Селезньов?

Провiднi форварди Європи забивають за сезон по двадцять i бiльше м'ячiв. Зрозумiло, що з таким рiвнем вони забиватимуть i за свої збiрнi. А хто з українцiв може забити 20 голiв за чемпiонат? Та нiхто. Тому i в збiрнiй забивати нiкому.
 
Навiть така фантастична пiдтримка трибун не змогла вирiшити питання перемоги.
 
- Слiд чекати народження нового Шевченка?
- Та повiрте, серед наших дiтлахiв є безлiч Шевченкiв, Мессi й так далi. Але наш дитячий футбол загнаний. Про що говорити, якщо навiть на такому рiвнi є корупцiя, якщо з батькiв беруть грошi? Наша збiрна буде мучитись доти, доки на державному рiвнi не вiзьмуться за розвиток футболу.
 
- Який висновок зробили пiсля побаченого у матчi проти чехiв? На що наша збiрна претендуватиме у вiдборi до мундiалю?
- А на що можна претендувати, якщо ми не вмiємо забивати? Будемо мучитись i надiятись на удачу. Розумiєте, якщо у нас немає потужної збiрної, яка може винести будь-кого, слiд дiяти хитрiше. Призначати матчi збiрної там, де допомагають уболiвальники. Слiд усi iгри вiдбору грати у Львовi та Києвi. Лише в цих мiстах трибуни здатнi гнати команду вперед.
 
У Донецьку грати не можна. Чому ми не вийшли на ЧС-2010 i погано зiграли на Євро? Бо грали в цьому мiстi. Я нiчого не маю проти донеччан i певен, що там живуть, можливо, навiть кращi люди, нiж у Львовi.
 
Але українського духу там немає. Немає єднання, немає гордостi за свою команду з тризубом на грудях. Я на сто вiдсоткiв певен, якби ми грали плей-оф ЧС-2010 з греками у Львовi, ми потрапили б на мундiаль.
 
expres.ua

Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Лунин может остаться в запасе на следующий матч Реала. Известны причины
Футбол | 23 апреля 2024, 19:32 12
Лунин может остаться в запасе на следующий матч Реала. Известны причины

Ожидается, что против «Реал Сосьедад» сыграет Кепа Аррисабалага

Понадобилась серия пенальти. Определен второй финалист Лиги чемпионов Азии
Футбол | 24 апреля 2024, 17:07 0
Понадобилась серия пенальти. Определен второй финалист Лиги чемпионов Азии

Йокогама Маринос выиграл у Ульсан Хюндай полуфинальное матчевое противостояние

Комментарии 214
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
bulllk
да, комментарии лишь злобные, донецкие...
tolko-dnepr
Ха-Ха-Ха чемпион ты обдрыстаный,ты думаешь что ты умный после того что ты сказал. Из за таких мудаков как ты в стране дела хреновые.
grubiy80
Я уже как-то говорил, что НУ НЕ МОЖЕТ сборная играть на турнирах такого уровня!!! Поддержывайте у себя в Бандерстане команды с уровнем такие как вы, а ДОНБАСС АРЕНА предназначена только для чемпионов!!!
vital75
Слободян и игрок - херня , а тренер вообще без разговоров.
ЧМО!!!
vital75
Какие вы мелкие. Команда херня, вам стадион виноват и город конечно. Блохин выставлял игроков которых с Суркисом (он ему все же зарплату платит) продать договорились. Вы уроды бандеровские все Донецкое не любите.
Нахер не надо сюда сборную везти. Играйте в Галиции. Просерайте всем подряд. И гордитесь
FANAT4400
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
grubiy80
С дебилом Блохой поддерживай не поддерживай - всё равно один результат! Он же очки на лбу носит и думает, что не бебил!
djurisvelichko
дело не в том с кем играют,а как поддерживают дебила кусок
grubiy80
Что доказывать ущербный??? Ты что не понимаешь, что на Донбасс Арене играют только сильные команды??? Доказывать и приглашать как во Львове Люксембург???? Пусть и дальше дебилы думают, что Лювов везучий когда играют с такими командами! Я в шоке от таких дебилов!!!
grubiy80
такого дебила кончелоидного нужно с 85 этажа вниз головой сбрасывать! Кто блин во Львове играл с Украиной??? Дебил ты вонючий? А кто в Донецке??? Вафлеглот ущербный! Я вообще из Хмельницка, но надо понимать, что В Донецке играли топ-команды, а во Львове студенты из берега слоновой кости! Везение ёп.............. Пусть во Львове сыграет Испания...и тогда открывай свой вонючий рот!
yuluk1969
100% согласен . когда сборная играет в Донецке - то сплошной порожняк
skorposha
Сорь, недавно був у Сумах скоро ще буду - де там стадіон?..
skorposha
Або, навпаки, закріпити?
Baltika8
Надо бы сыграть во Львове с Испанией, а в Донецке с Лихтенштейном - да прекратить этот маразм.
ruslan_12
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
ruslan_12
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
JazoV
SokRat ------------------Ще раз.Справа у підтримці якої в нас в Україні не всюди однакова.Для цього прикладу почитай Блохіна і його відгуки.Кому.Кому.А тренеру збірної потрібно вірити.Бо це очевидні речі.
JazoV
Непотрібно про луну згадувати.Те що самі важливі матчі ЄВРО проходили на Донбас арені-це тотально несправедливо.Чому саме там? І чому іменно два?.Мова йде не тільки про Львів.
SokRat
Кстати, если Львов такой фартовый, что помешало Украине выиграть в матче с Чехией? Неужели чисто по футбольным причинам? Не, по-люому какая-то мистика виновата, причем с Донецком связанная.