ЛОМАЧЕНКО: «Это мой последний бой в любительском боксе»

Украинский спортсмен прокомментировал свою победу на Олимпиаде в Лондоне

ЛОМАЧЕНКО: «Это мой последний бой в любительском боксе»
© Василий Ломаченко

Дворазовий Олімпійський чемпіон з боксу Василь Ломаченко, який за традицією перед змаганнями не спілкується з журналістами, після фінального гонгу відкрив всі таємниці свого виграшу та подальшої долі у спорті.

«Кожна перемога на Олімпійських іграх далась складно. Я не гнався, щоб як у Пекіні фінальна сутичка завершилась у 1-му раунді, не форсував події. Як і у кожному бої мені потрібно приглядітись до суперника, відчути його можливості, а вже далі реалізовувати свої задачі. Не дивлячись на свій досвід, перед кожним боєм відчував хвилювання».

Не оминув наш чемпіон і суддівство на Іграх XXX Олімпіади.

«Досить складне було суддівство на цих Іграх і не завжди справедливим відносно українських боксерів. Ми повинні були йти на результат, а не демонструвати красу бою. Кожен з нас намагався боксувати так, що не пропустити удар суперника».

Мабуть головне питання, яке хвилює усіх прихильників спорту чи залишається Василь Ломаченко у любительському боксі чи йде у професіонали?

«Скоріше за все, це мій останній бій в любительському боксі, але я ще не знаю думки ні мого батька, ні тренерів, все це ще буде вирішуватись».

noc-ukr.org

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    msokolov
    msokolov, 16.08.2012 16:51
    0
    Беринчик будет новым Артуро Гатти!
    Lua-Lua
    Lua-Lua, 13.08.2012 09:28
    0
    гордость украины! и украинского бокса!
    Black1982
    Black1982, 13.08.2012 02:17
    0
    Напевно для Олександра та його родини, краще бути здоровим в любителях. На професіональному рівні, як на мене, здоров`я куда більше губиться (
    Ну а Василь, впевнений, ще про себе заявить. Жаль тільки що гарантованого золота Бразилії не буде.
    DocRoberts
    DocRoberts, 13.08.2012 00:29
    0
    Усик побил итальянца, ему 30, а он, все в любителях))
    Aliv
    Aliv, 13.08.2012 00:27
    0
    Браво Вася! Ему нет равных!
    barabaka10
    barabaka10, 12.08.2012 22:57
    0
    «Это мой последний бой в любительском боксе"-ВСЁ ПРАВИЛЬНО СПОРТИВНАЯ ЖИЗНЬ КОРОТКА НАДО ЗАРАБАТЫВАТЬ В ПРОФИ,УДАЧИ ВАСЯ!
    lasua
    lasua, 12.08.2012 22:17
    0
    так ведь речь не про нокауты, а про то, что он в каждом бою более двадцати ударов пропускает. И это за 9 минут боя! За 30 минут там уже не голова будет, а бубен. Лучше иметь чемпиона среди любителей, чем пару боев в профи и не дай Бог инвалида. Бокс? это не шахматы, и тут каждый удар гробит здоровье, а посему защита в профи боксе очень важна, разменов много не бывает.
    yanatr1
    yanatr1, 12.08.2012 22:06
    0
    Вася лучший!!!!!!!!!!!!!!
    alm_zone
    alm_zone, 12.08.2012 22:00
    0
    Вася удачи и ... хорошего промоутера.
    vovandragon
    vovandragon, 12.08.2012 20:51
    0
    в профі це якраз і НЕ до першого попадання,там рідко нокаути в даній вазі,тому і Берінчик з незначними допрацюваннями може йти в профі,але не форсувати події,а потихеньку підніматись,розвиватись
    kum_Poltava
    kum_Poltava, 12.08.2012 20:08
    0
    Та ще й помилками .
    frequenz
    frequenz, 12.08.2012 19:56
    0
    Знову заголовок і підзаголовк на російській, текст на українській. Те що в нас прийняли цей ... закон, не означає, що потрібно писати на двох мовах!
    lasua
    lasua, 12.08.2012 19:55
    0
    с его техникой, удар по силе подтянут, веса чуток наберет и вперед. У него потрясающая защита. А вот Беринчик к примеру дерется очень ярко, но без защиты, в профи это. до первого попадания.
    tyigen
    tyigen, 12.08.2012 19:50
    0
    Комментарий свернут. Показать
    для этого надо туда войти,а то что Василий будет там лучший сомнений нет,
    shpachok54
    shpachok54, 12.08.2012 19:24
    0
    Василь, ти ВЕЛИКИЙ!!! Успіхів у всьому! МОЛОДЧИНА!!!
    alonsof
    alonsof, 12.08.2012 19:02
    0
    понятно,что на даное время в любительском боксе нет равных Васе,но вопрос в том потянет ли он професиональный бокс?
    koerts
    koerts, 12.08.2012 18:59
    0
    скоріш за все останній . досить сидіти в любителях . 24 роки вже як не як
    genna33501
    genna33501, 12.08.2012 18:54
    0
    Вася,давай жги,
    msokolov
    msokolov, 16.08.2012 16:51
    0
    Беринчик будет новым Артуро Гатти!
    Lua-Lua
    Lua-Lua, 13.08.2012 09:28
    0
    гордость украины! и украинского бокса!
    Black1982
    Black1982, 13.08.2012 02:17
    0
    Напевно для Олександра та його родини, краще бути здоровим в любителях. На професіональному рівні, як на мене, здоров`я куда більше губиться (
    Ну а Василь, впевнений, ще про себе заявить. Жаль тільки що гарантованого золота Бразилії не буде.
    DocRoberts
    DocRoberts, 13.08.2012 00:29
    0
    Усик побил итальянца, ему 30, а он, все в любителях))
    Aliv
    Aliv, 13.08.2012 00:27
    0
    Браво Вася! Ему нет равных!
    barabaka10
    barabaka10, 12.08.2012 22:57
    0
    «Это мой последний бой в любительском боксе"-ВСЁ ПРАВИЛЬНО СПОРТИВНАЯ ЖИЗНЬ КОРОТКА НАДО ЗАРАБАТЫВАТЬ В ПРОФИ,УДАЧИ ВАСЯ!
    lasua
    lasua, 12.08.2012 22:17
    0
    так ведь речь не про нокауты, а про то, что он в каждом бою более двадцати ударов пропускает. И это за 9 минут боя! За 30 минут там уже не голова будет, а бубен. Лучше иметь чемпиона среди любителей, чем пару боев в профи и не дай Бог инвалида. Бокс? это не шахматы, и тут каждый удар гробит здоровье, а посему защита в профи боксе очень важна, разменов много не бывает.
    yanatr1
    yanatr1, 12.08.2012 22:06
    0
    Вася лучший!!!!!!!!!!!!!!
    alm_zone
    alm_zone, 12.08.2012 22:00
    0
    Вася удачи и ... хорошего промоутера.
    vovandragon
    vovandragon, 12.08.2012 20:51
    0
    в профі це якраз і НЕ до першого попадання,там рідко нокаути в даній вазі,тому і Берінчик з незначними допрацюваннями може йти в профі,але не форсувати події,а потихеньку підніматись,розвиватись
    kum_Poltava
    kum_Poltava, 12.08.2012 20:08
    0
    Та ще й помилками .
    frequenz
    frequenz, 12.08.2012 19:56
    0
    Знову заголовок і підзаголовк на російській, текст на українській. Те що в нас прийняли цей ... закон, не означає, що потрібно писати на двох мовах!
    lasua
    lasua, 12.08.2012 19:55
    0
    с его техникой, удар по силе подтянут, веса чуток наберет и вперед. У него потрясающая защита. А вот Беринчик к примеру дерется очень ярко, но без защиты, в профи это. до первого попадания.
    tyigen
    tyigen, 12.08.2012 19:50
    0
    Комментарий свернут. Показать
    для этого надо туда войти,а то что Василий будет там лучший сомнений нет,
    shpachok54
    shpachok54, 12.08.2012 19:24
    0
    Василь, ти ВЕЛИКИЙ!!! Успіхів у всьому! МОЛОДЧИНА!!!
    alonsof
    alonsof, 12.08.2012 19:02
    0
    понятно,что на даное время в любительском боксе нет равных Васе,но вопрос в том потянет ли он професиональный бокс?
    koerts
    koerts, 12.08.2012 18:59
    0
    скоріш за все останній . досить сидіти в любителях . 24 роки вже як не як
    genna33501