Карпаты заинтересованы в голландском форварде

Но Мустафа Эль Кабир не спешит ставить свою подпись под контрактом

Мустафа Эль Кабир
© Мустафа Эль Кабир

Как сообщают шведские СМИ, голландский нападающий «Мьельбю» Мустафа Эль Кабир достиг договоренности с львовскими «Карпатами» относительно своего трансфера.

Но сам 24-летний форвард заявляет, что еще не решил, где продолжит свою карьеру.

- Мной интересуются несколько клубов, в том числе итальянских. Так что окончательный выбор я еще не сделал, - заявил Эль Кабир.

Кроме «Мьельбю» нападающий успел поиграть за голландский «НЕК», а также некоторое время провел в аренде в «Кальяри». Всего за карьеру игрок забил 22 мяча в 71 матче.  Ориентировочная стоимость футболиста оценивается в 1,5 миллиона евро.

Sport.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    LembergWestUkraine
    LembergWestUkraine, 09.07.2012 20:45
    0
    "Карпати" підписують Пластуна

    Як стало відомо UA-Футбол, сьогодні львівські «Карпати» уклали контракт із захисником київської «Оболоні» і молодіжної збірної Україні Ігорем Пластуном. Термін угоди розрахований на чотири роки.

    Незважаючи на те, що «пивовари» за підсумками сезону знизилися в класі, Пластун провів хороший сезон, був одним з лідерів клубу, тому не дивно, що він входив в сферу інтересів відразу декількох команд еліти. Як бачимо, аргументи «Карпат» виявилися найбільш вагомими.

    У складі "Оболоні" 21-річний Пластун в цілому провів 65 поєдинків, забив 5 голів. Шість разів приміряв футболку молодіжної збірної Україні.
    ===================================

    rno555
    rno555, 08.07.2012 11:06
    0
    порядна людина не може мати таких грошей щоб футклуби купувати- але зато нас багато- і при певних умовах -думаю що можливо створити -народний футклуб -поскільки КЛ- практично єдиний клуб який може об*єднати всіх болільників ЗУ-
    Choorest77
    Choorest77, 08.07.2012 10:59
    0
    tangred—08.07.2012 00:54
    Якості гри і результату підвищення не буде! Подивіться на політику керівництва клубу, і все стане ясно. Чому найбільше суперечок між гравцями і керівництвом саме у Карпатах? Та навіть якщо його куплять(Кабира) і він заіграє, то в міжсезонні його сплавлять за більшу ціну. Дима не цікавить гра команди, а лише його фінансовий інтерес!...а на рахунок стадіону, це взагалі печально. Грати на руїнах, замість того, щоб на шикарному комфортному стадіоні.
    Не маєш бажання викупити Карпати в Дима,і показати який ти щедрий?Ні,то нема що марно триндіти.Не всі мають такі фінансові можливості як ахметка,ярославський і т.д.
    tangred
    tangred, 08.07.2012 00:57
    0
    vi290872 — 08.07.2012 00

    Керівництво клубу вважало, що Ерік не достойний грати за Карпати і маринувало його в дублі. Не дивно, що цього міжсезоння він покинув клуб!
    tangred
    tangred, 08.07.2012 00:54
    0
    Якості гри і результату підвищення не буде! Подивіться на політику керівництва клубу, і все стане ясно. Чому найбільше суперечок між гравцями і керівництвом саме у Карпатах? Та навіть якщо його куплять(Кабира) і він заіграє, то в міжсезонні його сплавлять за більшу ціну. Дима не цікавить гра команди, а лише його фінансовий інтерес!...а на рахунок стадіону, це взагалі печально. Грати на руїнах, замість того, щоб на шикарному комфортному стадіоні.
    vi290872
    vi290872, 08.07.2012 00:14
    0
    А куди подівся Ерік? Його гра на рівні Карпат приємно виділялася
    alyoshenka
    alyoshenka, 07.07.2012 19:06
    0
    на его месте я бы не переходил. Клуб со старым стадионом, тупым руководством. Болельщики разве что не подкачали
    Locci
    Locci, 07.07.2012 17:55
    0
    семочки на базарі продає.
    il_cetriolo
    il_cetriolo, 07.07.2012 16:44
    0
    Откуда у Дыминского такие деньги?
    dudigo78
    online
    dudigo78, 07.07.2012 16:05
    0
    lllloundrat—07.07.2012 15:34
    Лучше бы за эти деньги АренуЛьвов арендавали.
    А що на ЛА вони краще будуть грати? Спочатку треба підняти якість гри і результат, а вже потім думати де грати. Для того вільні кошти перш за все треба направляти на посилення складу, а не на оренду стадіону
    Dragon9
    online
    Dragon9, 07.07.2012 16:02
    0
    Андрій Кардащук—07.07.2012 15:44
    Непогано. А Гладкий шо?
    Так Гладкий центр форвард а Ель Кабір фланговий
    Андрій Кардащук
    Андрій Кардащук, 07.07.2012 15:45
    0
    http://fotbolltransfers.com/site/news/20960
    Андрій Кардащук
    Андрій Кардащук, 07.07.2012 15:44
    0
    Непогано. А Гладкий шо?
    Андрій Кардащук
    Андрій Кардащук, 07.07.2012 15:43
    0
    eclipse21—07.07.2012 15:04
    єпт захисника треба а вони нападаючих купляют(
    Поляк на перегляді.
    lllloundrat
    lllloundrat, 07.07.2012 15:34
    0
    Лучше бы за эти деньги АренуЛьвов арендавали.
    jmen-jmen
    jmen-jmen, 07.07.2012 15:28
    0
    eclipse21—07.07.2012 15:04
    єпт захисника треба а вони нападаючих купляют(
    Нападающий тоже не помешает.
    Dragon9
    online
    Dragon9, 07.07.2012 15:20
    0
    нормально!
    eclipse21