Лукман АРУНА: «Конкуренции не боюсь»

Нигерийский полузащитник своим главным конкурентом за место в составе считает Нико Кранчара

Лукман АРУНА: «Конкуренции не боюсь»

Півзахисник київського Динамо Лукман Аруна розповів, що він не боїться конкуренції з боку новачка «біло-синіх» Ніко Кранчара.

«Я не стурбований цим, тому що знаю свої можливості. У мене є велика впевненість в собі, і я не боюся за своє місце. Динамо Київ - великий клуб. Тут важко потрапляти до складу на кожну гру, адже у нас велика команда, а з приходом гравців світового класу це буде ще складніше. Але я дуже впевнений в собі. Другий сезон завжди складніший. У минулому сезоні мені не вдалося виконати все, шо я запланував, тому я з нетерпінням чекаю наступного», - сказав він.

21-річний футболіст шкодує, що йому поки що не вдається повернути своє місце в збірній Нігерії.

«Іноді все виходить не так, як плануєш, навіть якщо ти знаєш, що можеш посприяти відновленню національної команди. Я повинен змиритись з цим і продовжувати наполегливо працювати. Я викладаюся на кожному тренуванні і в кожній грі, а мої партнери лише допомагають мені закріпитися в команді, - цитує Аруну Complete Sports.

www.fc-dinamo.kiev.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Diver_Kiev
    Diver_Kiev, 05.07.2012 17:31
    0
    Лукман АРУНА: «Конкуренции не боюсь» ...
    Лавка у Динамо длинная , а если не хватит на табурете посижу ))))
    ser_nat
    ser_nat, 05.07.2012 15:39
    0
    Лукман АРУНА: «Конкуренции не боюсь, зарплата больно хорошая...
    A77A12
    A77A12, 05.07.2012 15:16
    0
    Мне кажется, что после игры на суперкубок Аруна стал пофигистом.
    anton0v
    anton0v, 05.07.2012 14:49
    0
    Я простон е могу снего
    Чел в свои 21 слишком самоуверен
    Ему ещё как минимум года 3 светит сидеть на банке.
    zh.y
    zh.y, 05.07.2012 14:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Я не стурбований цим, тому що знаю свої можливості. У мене є велика впевненість в собі, і я не боюся за своє місце
    -----------------------------------
    ну конечно....врядли Кранчар отберёт у тебя место на банке
    LeonidZhitomir
    LeonidZhitomir, 05.07.2012 14:26
    0
    ...и превратился в балласт,от которого надо избавляться
    LeonidZhitomir
    LeonidZhitomir, 05.07.2012 14:25
    0
    Столько было на него надежд.Хороший был старт в матче за суперкубок..А потом СДУЛСЯ.
    Diver_Kiev
    Diver_Kiev, 05.07.2012 17:31
    0
    Лукман АРУНА: «Конкуренции не боюсь» ...
    Лавка у Динамо длинная , а если не хватит на табурете посижу ))))
    ser_nat
    ser_nat, 05.07.2012 15:39
    0
    Лукман АРУНА: «Конкуренции не боюсь, зарплата больно хорошая...
    A77A12
    A77A12, 05.07.2012 15:16
    0
    Мне кажется, что после игры на суперкубок Аруна стал пофигистом.
    anton0v
    anton0v, 05.07.2012 14:49
    0
    Я простон е могу снего
    Чел в свои 21 слишком самоуверен
    Ему ещё как минимум года 3 светит сидеть на банке.
    zh.y
    zh.y, 05.07.2012 14:33
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Я не стурбований цим, тому що знаю свої можливості. У мене є велика впевненість в собі, і я не боюся за своє місце
    -----------------------------------
    ну конечно....врядли Кранчар отберёт у тебя место на банке
    LeonidZhitomir
    LeonidZhitomir, 05.07.2012 14:26
    0
    ...и превратился в балласт,от которого надо избавляться
    LeonidZhitomir
    LeonidZhitomir, 05.07.2012 14:25
    0
    Столько было на него надежд.Хороший был старт в матче за суперкубок..А потом СДУЛСЯ.