Криворожцы разошлись миром с боснийцами

2323
3

Криворізький «Кривбас» зіграв третій контрольний поєдинок на зборах у Словенії.
 Суперником команди став чемпіон Боснії та Герцеговини - клуб «Желєзнічар» (Сараєво).

Дуже спекотна погода завадила обом командам грати на високих швидкостях. Стовпчик термометра вище за + 35 градусів. «Кривбас» з перших хвилин заволодів ініціативою. Протягом першого тайму у «Кривбасу» було вдосталь гострих моментів. З 16 метрів потужно пробивав Пічкур, проте воротар суперника витягнув цей удар з-під поперечини. Також дуже небезпечно головою після подачі кутового пробивав Шершун та знов голкіпер боснійців був на висоті.

Суддівська бригада відверто симпатизувала «Желєзнічару», не помічаючи численні офсайди. На 42-й хвилині криворіжці відкрили рахунок. Пічкур небезпечно навісив з флангу, Сердюк скинув м’яч у центр, де Лисицький зігравши на випередження перевів м’яч у ворота суперника. Та не довго святкував «Кривбас». Боснійці розіграли м’яч після пропущеного голу та одразу довгою передачею вивели свого нападаючого на ударну позицію, той прийнявши м’яча одразу пробив - 1:1.

У другому таймі картина на полі не змінилася. «Кривбас» продовжував володіти ініціативою, створюючи безліч гольових моментів біля воріт суперника. Іващенко не зміг замкнути на дальній штанзі простріл Лобжанідзе. Валєєв частенько пробивав по воротам «Желєзнічара» та його ударам не вистачало влучності. Боснійці як і в першому таймі робили ставку на довгі передачі та атаки через фланги та захист «Кривбасу» діяв безпомилково. У атакувальних діях суперника бракувало креативності. А ось наші нападаючі хоч і мали шанси подвоїти рахунок у матчі та ними не змогли скористатися. У підсумку - нічия.

«Кривбас»: 1-й тайм - Гравець на перегляді (воротар), Лобжанідзе, Шершун, Гравець на перегляді, Сердюк, Пічкур, Петров, Лисицький, Бартуловіч, Матіч, Самодін.

2-й тайм - Гравець на перегляді (Тлумак, 46), Лобжанідзе (Пашаєв, 75), Шершун, Гравець на перегляді (Іваненко, 46), Сердюк (Костишин, 77), Пічкур (Федорів, 46), Петров (Валєєв, 46), Лисицький (Владов, 80), Бартуловіч (Яколіш, 64), Матіч (Єслінек, 54), Самодін (Іващенко, 46).

Наступний матч «Кривбас» зіграє 5 липня. Суперником команди буде хорватський футбольний клуб «Локомотив» із Загреба.

За підсумками сезону 2011/2012 рр. загребський клуб посів 7-ме місце в елітному дивізіоні Хорватії.