В Італії завершився чемпіонат Європи з бодибілдингу та фітнесу

Учасники непритомніли просто на сцені...

У ньому взяли участь представники багатьох країн світу у віці від 14 до 68 років.

Україну представляли 17 учасників майже з усіх регіонів. Чоловіки демонстрували атлетичну будову та міцні м’язи, претендентки на звання “Міс фітнес” - струнку спортивну фігуру та елементи акробатики, “Міс шейп” – ідеальну фігуру, ходу, зовнішню та внутрішню красу.

У категорії “атлетик” перше місце посів львів’янин Павло Зінько (на фото). У категорії “Міс фітнес” українка Олена Пономарьова стала третьою. На чемпіонаті Європи IBFA серед любителів перше місце знову ж таки дісталося Павлу Зіньку, у категорії “Міс фітнес” – Наталії Солтис, у змаганнях юніорів третє місце посів Максим Колошкін, а серед ветеранів (понад 45 років) трійку призерів замкнув Ігор Побер. Під час чемпіонату IBFA “Міс і Містер Юніверс” у категорії “Міс шейп” четверте місце дісталося Наталії Солтис, серед юніорів четверте місце посів Максим Колошкін, у категорії “Міс фітнес” на п`ятому місці опинилася Вікторія Шевчук, а у категорії ветеранів (понад 45 років) п`яте місце посів Ігор Побер.

Підготовка до змагань була дуже ретельною – два дні спортсмени взагалі не пили води, протягом місяця вживали лише білки, повністю відмовляючись від жирів і вуглеводів. Таким чином вони виводили з організму воду та скидали по 10 кг ваги. Не кожен організм здатен витримати таке випробування: дехто з учасників просто на сцені втрачав свідомість.