Сборная Украины U-19 разгромила Ирландию

Наша команда отправила в сетку ворот соперника три безответных мяча

4549
7

У понеділок, 28 травня, юнацька збірна України провела свій другий матч у елітному раунді відбору ЧЄ-2012 (U-19), що проходить у Португалії. Як і в стартовому турі, в якому підопічні Олега Кузнецова розібралися з ізраїльтянами (2:0), наша команда здобула впевнену перемогу, до того ж зберігши власні ворота в недоторканості.

Усі основні події в цій зустрічі відбувалися по перерві, коли наші хлопці нарешті змогли перетворити свої моменти на голи. Невдовзі після відновлення гри відзначився нападник московського «Динамо» Борис Тащі, й майже відразу влучним пострілом партнера підтримав хавбек донецького «Шахтаря» В’ячеслав Чурко. Усі питання щодо переможця були зняті на 66-й хвилині, коли спочатку отримав жовту картку й був вилучений з поля ірландський півзахисник Самір Каррутерс, а потім оборонець київського «Динамо» Антон Братков реалізував пенальті.

До протистояння з господарями, в якому й вирішуватиметься доля єдиної путівки до фінальної стадії, українці підходять, не маючи в складі жодного дискваліфікованого футболіста. Нагадаємо, що заключний матч відбору синьо-жовті проводитимуть у четвер.

Ірландія (U-19) − Україна (U-19) − 0:3