Говерла-Закарпатье в 2012 году будет играть на Арене Львов

Соответствующий договор уже заключен

Говерла-Закарпатье в 2012 году будет играть на Арене Львов

Між керівництвом стадіону та представниками ужгородського футбольного клубу «Говерла» досягнуті домовленості про подальшу співпрацю.

Договір заключений до кінця 2012 року – це той час, який потрібен стадіону і команді для налагодження повноцінної співпраці. Після цього домовленості будуть переглянуті.

Вже у липні-серпні команда «Говерла-Закарпаття» зіграє на «Арені Львів» з грандами українського футболу: «Шахтарем» та «Металістом».

Ми вітаємо команду «Говерла-Закарпаття» із заслуженим виходом у Прем’єр-лігу, – розповів директор з експлуатації стадіону Олексій Жуковін. – Це прекрасно, що у Львові додасться якісного футболу. «Арена Львів» готова надати найкращі умови для проведення ігор команди в елітному дивізіоні.

У свою чергу віце-президент футбольного клубу «Говерла» Олександр Шуфрич зазначив: "Ми щиро вдячні місту Львову і особливо керівництву футбольного стадіону «Арена Львів» за надану нам можливість проводити домашні матчі Прем’єр-ліги в той час, коли на нашому рідному стадіоні «Авангард» будуть проводитись ремонтно-будівельні роботи. Хотів би заспокоїти наших уболівальників: для них будуть створені всі умови для найбільш зручнішого відвідування матчів у Львові".

Щодо можливого продовження контракту з ФК «Карпати» у наступному сезоні – питання залишається відкритим.

«Газон стадіону і всі технічні системи легко витримають навантаження у три-чотири матчі на місяць. Тому у ситуації, якщо «Арена Львів» буде домашнім стадіоном одразу для двох команд, не буде жодних труднощів», – зазначив Олексій Жуковін. – Справа лише у реальному бажанні грати саме на цьому стадіоні. Але від «Карпат» ми цього бажання поки що не побачили.

Нагадаємо, новий футбольний сезон в Україні розпочинається 10 липня – матчем за Суперкубок України. Перша гра на «Арені Львів» відбудеться 21 липня (базовий день). Чемпіон Першої ліги «Говерла-Закарпаття» зіграє з Чемпіоном Прем’єр-ліги – донецьким «Шахтарем».

stadion.lviv.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Михаил Шаповалов, Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Leao777
      Leao777, 26.05.2012 12:02
    0
    как они говорят... мы ж играем для болельщика!!!!
    жаль болел Ужгорода...
    Leao777
      Leao777, 26.05.2012 12:00
    0
    болелам Ужгорода "ПОВЕЗЛО"!!!!
    дождались... пусть теперь львовяне на футбол в ПЛ ходят.....
    mykolaiv
      mykolaiv, 26.05.2012 10:26
    0
    tangret я нікого не обожнюю. я реаліст і бачу всі мінуси. я колись теж по-молодості думав який дим поганий і треба його гнати. а далі що? де зараз тернопіль, де франківськ, рівне, фк львів, який ви всі так любили...? кому ті карпати потрібні? я не бачу такої людини навіть у великий бінокль. може в тебе є хтось на прикметі?
    tangred
      tangred, 26.05.2012 00:14
    0
    mykolaiv — 25.05.2012 23:41
    повір, не тобі мене судити! А ти і далі можеш покірно слухатись і повелятись Димінському! Ти ж його походу обожнюєш
    mykolaiv
      mykolaiv, 25.05.2012 23:41
    0
    tangret не велика втрата якщо тебе і таких як ти на україні не буде. а подобається тобі арена - маєш шанс до кінця року там говерла буде грати. тобі в принципі все рівно аби арена.
    tangred
      tangred, 25.05.2012 23:18
    0
    от самі і ходіть на "Україну"!!!...Цікаво, а як це комфортніше? Та гравці на такому стадіоні як "Львів Арена", при колосальній підтримці трибун, повинні землю під ногами гризти, лиш би взяти перемогу. А їм бл..ть бачте некомфортно, може причина не в стадіоні, а в самій команді, в керівництві?...Це позор мати такий стадіон і віддати його іншому клубу! Допоки Карпати має Димінський, у команди немає майбутнього, хоч як не печально це визнавати(
    anaglyph
      anaglyph, 25.05.2012 23:12
    0
    Нежданно, но перспективно.
    mostic68
      mostic68, 25.05.2012 22:27
    0
    КАРПАТИ на стадіоні УКРАЇНА себе почувають значно комфортніше!!! А ШУВРИЧІ нехай іграють на арені РЕГІОНІВ!!!
    mykolaiv
      mykolaiv, 25.05.2012 17:08
    0
    зараз всі розказують, який ахмєт класний чувак побудував супер-бупер стадіон, а дим такий-сякий дають йому все готове, а він носом крутить. а чому йому не дозволили побудувати? бо виникло питання - а що нам з цього буде? а тепер коли всі причетні взяли з тої кормушки все що могли думають як би то його диму втюхати та щей бабки з нього збити. але виникає питання - зачєм платіть больше? якщо є за 1грн для чого за 200тис? пасіть корови пане колєсніков.
    igorvt
      igorvt, 25.05.2012 16:19
    0
    Комментарий свернут. Показать
    1. Ужгородці, співчуваю. Ваша перспектива на наступний сезон зрозуміла.
    2. Краще добровільно відмовитись від переходу в УПЛ на користь Запоріжжя, ніж ганьбитись якце робили Зоря і Севастопіль на чужих стадіонах.
    BekXan
      BekXan, 25.05.2012 13:45
    0
    Просто шок!!!И пусть Дым потом ещё даёт интервью какой он хороший.!!!!!!!
    mistercx
      mistercx, 25.05.2012 13:44
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Шуфрич рулит!
    tangred
      tangred, 25.05.2012 13:11
    0
    mykolaiv — 25.05.2012 12:55
    а чого оці "нормальні болєли" не заслужили вболівати на сучасному європейському стадіоні??? Чи ти може хочеш сказати, що на "Львів Арені" у Карпат була погана підтримка, де акустика підвищує шум вболівальників в пару раз, а не він йде просто в небо як на "Україні"!
    mykolaiv
      mykolaiv, 25.05.2012 13:08
    0
    tangred я ходжу дивитись ФУТБОЛ , а не на табло! як на мене його може взагалі не бути.
    sydac
      sydac, 25.05.2012 13:06
    0
    капец сезон закончился а сколько всего интересного))
    Девич в шахтер
    Кривов Степаненко в металист
    Чорлука и Кранчар могут перейти в Динамо вмести с Безусом и Селином
    но эта новость насчет Говерлы тоже удивила)
    tangred
      tangred, 25.05.2012 13:00
    0
    mykolaiv — 25.05.2012 12:55
    не неси бред! НА Львів-Арені можна відчути себе справжнім європейським фаном, а не втикати на чорно-біле табло "України". Позор!
    mykolaiv
      mykolaiv, 25.05.2012 12:55
    0
    мені особисто україна більше подобається ніж арена. після арени на україні відчув себе як вдома! головне, що ті хто прийшли не глухарі якісь що хочуть пофоткатись на новому стадіоні і дивляться замість футболу на табло, чекаючи коли їх покажуть, а нормальні болєли. тим більше проста математика - тут 1 грн оренда там 200тис. хай там за такі бабки корови пасуть! тут я з димом солідарний.
    alyoshenka6
      alyoshenka6, 25.05.2012 12:43
    0
    Комментарий свернут. Показать
    2 команды должны играть на новом стадионе
    SashOK_St_pop
      SashOK_St_pop, 25.05.2012 11:10
    0
    Все нормально,чому не допомогти сусідам це ж не назавжди.Я сам ще не був на арені Львів а на Україну залюбки.
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 25.05.2012 10:52
    0
    Зато так легче будет победить приципиальных соперников, тем более они будут очень вымотаны из-за перелетов. Мне как-то все равно, всегла Украина нравилась, привык, родная. Впервые на стадионе я был именно там, как и многие болельщики Карпат.
    Leao777
      Leao777, 26.05.2012 12:02
    0
    как они говорят... мы ж играем для болельщика!!!!
    жаль болел Ужгорода...
    Leao777
      Leao777, 26.05.2012 12:00
    0
    болелам Ужгорода "ПОВЕЗЛО"!!!!
    дождались... пусть теперь львовяне на футбол в ПЛ ходят.....
    mykolaiv
      mykolaiv, 26.05.2012 10:26
    0
    tangret я нікого не обожнюю. я реаліст і бачу всі мінуси. я колись теж по-молодості думав який дим поганий і треба його гнати. а далі що? де зараз тернопіль, де франківськ, рівне, фк львів, який ви всі так любили...? кому ті карпати потрібні? я не бачу такої людини навіть у великий бінокль. може в тебе є хтось на прикметі?
    tangred
      tangred, 26.05.2012 00:14
    0
    mykolaiv — 25.05.2012 23:41
    повір, не тобі мене судити! А ти і далі можеш покірно слухатись і повелятись Димінському! Ти ж його походу обожнюєш
    mykolaiv
      mykolaiv, 25.05.2012 23:41
    0
    tangret не велика втрата якщо тебе і таких як ти на україні не буде. а подобається тобі арена - маєш шанс до кінця року там говерла буде грати. тобі в принципі все рівно аби арена.
    tangred
      tangred, 25.05.2012 23:18
    0
    от самі і ходіть на "Україну"!!!...Цікаво, а як це комфортніше? Та гравці на такому стадіоні як "Львів Арена", при колосальній підтримці трибун, повинні землю під ногами гризти, лиш би взяти перемогу. А їм бл..ть бачте некомфортно, може причина не в стадіоні, а в самій команді, в керівництві?...Це позор мати такий стадіон і віддати його іншому клубу! Допоки Карпати має Димінський, у команди немає майбутнього, хоч як не печально це визнавати(
    anaglyph
      anaglyph, 25.05.2012 23:12
    0
    Нежданно, но перспективно.
    mostic68
      mostic68, 25.05.2012 22:27
    0
    КАРПАТИ на стадіоні УКРАЇНА себе почувають значно комфортніше!!! А ШУВРИЧІ нехай іграють на арені РЕГІОНІВ!!!
    mykolaiv
      mykolaiv, 25.05.2012 17:08
    0
    зараз всі розказують, який ахмєт класний чувак побудував супер-бупер стадіон, а дим такий-сякий дають йому все готове, а він носом крутить. а чому йому не дозволили побудувати? бо виникло питання - а що нам з цього буде? а тепер коли всі причетні взяли з тої кормушки все що могли думають як би то його диму втюхати та щей бабки з нього збити. але виникає питання - зачєм платіть больше? якщо є за 1грн для чого за 200тис? пасіть корови пане колєсніков.
    igorvt
      igorvt, 25.05.2012 16:19
    0
    Комментарий свернут. Показать
    1. Ужгородці, співчуваю. Ваша перспектива на наступний сезон зрозуміла.
    2. Краще добровільно відмовитись від переходу в УПЛ на користь Запоріжжя, ніж ганьбитись якце робили Зоря і Севастопіль на чужих стадіонах.
    BekXan
      BekXan, 25.05.2012 13:45
    0
    Просто шок!!!И пусть Дым потом ещё даёт интервью какой он хороший.!!!!!!!
    mistercx
      mistercx, 25.05.2012 13:44
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Шуфрич рулит!
    tangred
      tangred, 25.05.2012 13:11
    0
    mykolaiv — 25.05.2012 12:55
    а чого оці "нормальні болєли" не заслужили вболівати на сучасному європейському стадіоні??? Чи ти може хочеш сказати, що на "Львів Арені" у Карпат була погана підтримка, де акустика підвищує шум вболівальників в пару раз, а не він йде просто в небо як на "Україні"!
    mykolaiv
      mykolaiv, 25.05.2012 13:08
    0
    tangred я ходжу дивитись ФУТБОЛ , а не на табло! як на мене його може взагалі не бути.
    sydac
      sydac, 25.05.2012 13:06
    0
    капец сезон закончился а сколько всего интересного))
    Девич в шахтер
    Кривов Степаненко в металист
    Чорлука и Кранчар могут перейти в Динамо вмести с Безусом и Селином
    но эта новость насчет Говерлы тоже удивила)
    tangred
      tangred, 25.05.2012 13:00
    0
    mykolaiv — 25.05.2012 12:55
    не неси бред! НА Львів-Арені можна відчути себе справжнім європейським фаном, а не втикати на чорно-біле табло "України". Позор!
    mykolaiv
      mykolaiv, 25.05.2012 12:55
    0
    мені особисто україна більше подобається ніж арена. після арени на україні відчув себе як вдома! головне, що ті хто прийшли не глухарі якісь що хочуть пофоткатись на новому стадіоні і дивляться замість футболу на табло, чекаючи коли їх покажуть, а нормальні болєли. тим більше проста математика - тут 1 грн оренда там 200тис. хай там за такі бабки корови пасуть! тут я з димом солідарний.
    alyoshenka6
      alyoshenka6, 25.05.2012 12:43
    0
    Комментарий свернут. Показать
    2 команды должны играть на новом стадионе
    SashOK_St_pop
      SashOK_St_pop, 25.05.2012 11:10
    0
    Все нормально,чому не допомогти сусідам це ж не назавжди.Я сам ще не був на арені Львів а на Україну залюбки.
    Андрій Кардащук
      Андрій Кардащук, 25.05.2012 10:52
    0
    Зато так легче будет победить приципиальных соперников, тем более они будут очень вымотаны из-за перелетов. Мне как-то все равно, всегла Украина нравилась, привык, родная. Впервые на стадионе я был именно там, как и многие болельщики Карпат.