На континентальном первенстве в Эйндховене украинские спортсмены добыли 8 наград

4215
3
Илья Кваша

Вчора, 20 травня, в Ейндховені (Голландія) завершився чемпіонат Європи зі стрибків у воду.

Загалом під час континентальної першості, було розіграно 11 комплектів нагород, представники нашої команди зуміли вибороти 8-м.
Збірна України з 2-ма золотими, 3-ма срібними та 3 бронзовими медалями посіла перше загальнокомандне місце. Другі – французи (2-0-1), треті – британці і шведи (по 2-0-0).

На першу сходинку п’єдесталу піднімались: Ілля Кваша (трамплін, 1м) та Юлія Прокопчук (вишка, 10м)

Срібними призерами стали: Олена Федорова – Ганна Письменська (синхронні стрибки, трамплін 3м), Юлія Прокопчук – Вікторія Потєхіна (синхронні стрибки, вишка, 10м) та Олена Федорова і Олександр Бондар у командному турнірі.

Бронзові медалі здобули: Ілля Кваша – Олексій Пригоров (синхронні стрибки, трамплін, 3м), Олександр Бондар – Олександр Горшковозов (синхронні стрибки, вишка, 10 м), Олена Федорова (трамплін, 3м).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав спортсменів та тренерський склад з успіхом на чемпіонаті Європи й побажав не менш вдалого виступу на Олімпійських іграх у Лондоні.