МФК Локомотив предлагает оценить... + ВИДЕО

Неоднозначные, по мнению харьковского клуба, решения арбитров в матче последнего тура ЧУ

МФК Локомотив предлагает оценить... + ВИДЕО

МФК «Локомотив» (Харьков) предлагает любителям футзала и специалистам оценить лишь некоторые моменты, а их было достаточное количество, игры чемпионата Украины «Кардинал-Ровно» — «Локомотив», в которых трактовка правил арбитрами выглядела неоднозначно.



www.mfk-lokomotiv.com.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    fiorentina10
      fiorentina10, 26.04.2012 10:24
    0
    Думаю, що все-таки Локомотив стане чемпіоном по жалюгідному скаволінню.
    zaznakom
      zaznakom, 26.04.2012 09:10
    0
    А многих это не удивляет. Натура у него такая.
    А сейчас, когда чувствует как обещанное им руководству чемпионство уплывает, пытается любыми способами перекинуть вину на кого угодно. На судей, бабушку вахтершу, водителя автобуса и тд.
    Andrey_87
      Andrey_87, 26.04.2012 01:23
    0
    Незнаю всі чи не всі. Але подібних роликів я ще не бачив з таким розгоолосом. Тимпаче у ситуації. коли це дійсно недоречно.
    parazityk
      parazityk, 26.04.2012 00:44
    0
    Всі роблять такі ролики і в декого це виходить набагато невдаліше.
    alekberov
      alekberov, 25.04.2012 23:02
    0
    Керівництво клубу "Локомотив"-невже вам не соромно.Що ви повісили на сайті.Три моменти,один з яких зовсім чистий.Хто вас буде поважати після цього.Це не той шлях,яким ви пішли.Впевнений,вчинки такого типу йдуть від Ривкіна.Для прикладу: його вислів про 5 ШЕСТИМЕТРОВИХ,виявляеться офіційно лише один.
    Vadim-vvn
      Vadim-vvn, 25.04.2012 20:51
    0
    нихера в 3-м моменте не было, гол чистый
    vanbasten1977
      vanbasten1977, 25.04.2012 17:00
    0
    выложите лучше спорные моменты,когда вы Еначку в Харькове принимали.Моменты явно не в вашу пользу,а в этой игре у Локо еще и удаление чистое было.Поэтому махать кулаками после драки удел слабых.
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.04.2012 16:39
    0
    Ще раз передивившись моменти можу сказати лише, що в ключовому моменті коли рахунок став 2-1 ніякого порушення небуло. Бондар просто боровся з гравцем локомотива, і коли останній відчув дотик то завалився на паркет, про те що не було поштовху і свідчить та швидкість з якою він підскочив на ноги непочувши свистка арбітру.
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.04.2012 16:28
    0
    А мене більше здивувала відсутність в цій нарізці моменту, коли Воронін граючи 5-м польовим, після того як Паршиков змістився в бік і готовий був пробити з лінії штрафної по порожнім воротам, відверто і брутально завалив Паршикова. Там була 100% червона картка, однак арбітр чомусь вирішив, що це тільки жовта. Якщо це був не фол останньої надії то що тоді....
    Ось і після цього пересвічуєшся в доцільності цього віфдео, кожжен показує тільки те, що йому вигідно.
    Вражає інше, Ривкін на пресконференції (на якій я був присутній особисто) перш за все вибачився перед суддями і сказав, що до суддівства в нього ніяких притензій немає. І взагалі зосередився на помилках власної команди.
    Van_Didihl
      Van_Didihl, 25.04.2012 15:41
    0
    Третій момент з толчком - спірний, можна трактувати по-різному... перший і другий - згоден були порушення...
    Але всеодно це більше на якусь агонію схоже... комусь дають, комусь не дають... хтось просто грає чистіше, а хтось брудніше... можна так само приводити безліч прикладів з великого футболу і плакати, що якась команда не била пенальті, а в її ворота ставили - от які судді у нас погані...
    Чесно кажучи, цей "суддівський маразм" у всіх видах спорту в Україні вже дістав, таке враження, що грають вони, судді... а ви, спортсмени, коли грати почнете?...
    trancelife
      trancelife, 25.04.2012 15:09
    0
    в последнем моменте Кондратюк мог бы и выбить мяч у Поддубного
    xbye
      xbye, 25.04.2012 15:06
    0
    да какие на.. фолы!! последний так ваше явно выпрашывал,так падал. Ребята вы посмотрите как на Евро арбитры судили, дам даже-бы не смотрели на подобные спотыкания
    marians
      marians, 25.04.2012 15:03
    0
    Явні фоли. Але чого тут дивуватися? Всі команди "заряжають суддів". Деякі частіше, деякі рідше, а деякі завжди. У нас така країна де кругом корупція. Порядна людина ніколи не піде судити, а якшо і піде то скоро "зсучиться". В принципі для того щоб щось доказати достатньо самому дати хабар судді і зазняти то на відео. Але якшо такого відео ніде нема, то нікому того не треба. У всіх "рильце в пушку".
    GREmI87
      GREmI87, 25.04.2012 14:52
    0
    Не знаю,толчок там явно не очевидный.На усмотрение арбитра.
    X_O_R_E_K
      X_O_R_E_K, 25.04.2012 14:44
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Почему я не удивлен?
    fiorentina10
      fiorentina10, 26.04.2012 10:24
    0
    Думаю, що все-таки Локомотив стане чемпіоном по жалюгідному скаволінню.
    zaznakom
      zaznakom, 26.04.2012 09:10
    0
    А многих это не удивляет. Натура у него такая.
    А сейчас, когда чувствует как обещанное им руководству чемпионство уплывает, пытается любыми способами перекинуть вину на кого угодно. На судей, бабушку вахтершу, водителя автобуса и тд.
    Andrey_87
      Andrey_87, 26.04.2012 01:23
    0
    Незнаю всі чи не всі. Але подібних роликів я ще не бачив з таким розгоолосом. Тимпаче у ситуації. коли це дійсно недоречно.
    parazityk
      parazityk, 26.04.2012 00:44
    0
    Всі роблять такі ролики і в декого це виходить набагато невдаліше.
    alekberov
      alekberov, 25.04.2012 23:02
    0
    Керівництво клубу "Локомотив"-невже вам не соромно.Що ви повісили на сайті.Три моменти,один з яких зовсім чистий.Хто вас буде поважати після цього.Це не той шлях,яким ви пішли.Впевнений,вчинки такого типу йдуть від Ривкіна.Для прикладу: його вислів про 5 ШЕСТИМЕТРОВИХ,виявляеться офіційно лише один.
    Vadim-vvn
      Vadim-vvn, 25.04.2012 20:51
    0
    нихера в 3-м моменте не было, гол чистый
    vanbasten1977
      vanbasten1977, 25.04.2012 17:00
    0
    выложите лучше спорные моменты,когда вы Еначку в Харькове принимали.Моменты явно не в вашу пользу,а в этой игре у Локо еще и удаление чистое было.Поэтому махать кулаками после драки удел слабых.
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.04.2012 16:39
    0
    Ще раз передивившись моменти можу сказати лише, що в ключовому моменті коли рахунок став 2-1 ніякого порушення небуло. Бондар просто боровся з гравцем локомотива, і коли останній відчув дотик то завалився на паркет, про те що не було поштовху і свідчить та швидкість з якою він підскочив на ноги непочувши свистка арбітру.
    Andrey_87
      Andrey_87, 25.04.2012 16:28
    0
    А мене більше здивувала відсутність в цій нарізці моменту, коли Воронін граючи 5-м польовим, після того як Паршиков змістився в бік і готовий був пробити з лінії штрафної по порожнім воротам, відверто і брутально завалив Паршикова. Там була 100% червона картка, однак арбітр чомусь вирішив, що це тільки жовта. Якщо це був не фол останньої надії то що тоді....
    Ось і після цього пересвічуєшся в доцільності цього віфдео, кожжен показує тільки те, що йому вигідно.
    Вражає інше, Ривкін на пресконференції (на якій я був присутній особисто) перш за все вибачився перед суддями і сказав, що до суддівства в нього ніяких притензій немає. І взагалі зосередився на помилках власної команди.
    Van_Didihl
      Van_Didihl, 25.04.2012 15:41
    0
    Третій момент з толчком - спірний, можна трактувати по-різному... перший і другий - згоден були порушення...
    Але всеодно це більше на якусь агонію схоже... комусь дають, комусь не дають... хтось просто грає чистіше, а хтось брудніше... можна так само приводити безліч прикладів з великого футболу і плакати, що якась команда не била пенальті, а в її ворота ставили - от які судді у нас погані...
    Чесно кажучи, цей "суддівський маразм" у всіх видах спорту в Україні вже дістав, таке враження, що грають вони, судді... а ви, спортсмени, коли грати почнете?...
    trancelife
      trancelife, 25.04.2012 15:09
    0
    в последнем моменте Кондратюк мог бы и выбить мяч у Поддубного
    xbye
      xbye, 25.04.2012 15:06
    0
    да какие на.. фолы!! последний так ваше явно выпрашывал,так падал. Ребята вы посмотрите как на Евро арбитры судили, дам даже-бы не смотрели на подобные спотыкания
    marians
      marians, 25.04.2012 15:03
    0
    Явні фоли. Але чого тут дивуватися? Всі команди "заряжають суддів". Деякі частіше, деякі рідше, а деякі завжди. У нас така країна де кругом корупція. Порядна людина ніколи не піде судити, а якшо і піде то скоро "зсучиться". В принципі для того щоб щось доказати достатньо самому дати хабар судді і зазняти то на відео. Але якшо такого відео ніде нема, то нікому того не треба. У всіх "рильце в пушку".
    GREmI87
      GREmI87, 25.04.2012 14:52
    0
    Не знаю,толчок там явно не очевидный.На усмотрение арбитра.
    X_O_R_E_K
      X_O_R_E_K, 25.04.2012 14:44
    0