Сборная Украины U-18 уступила Хорватии

Теперь нашей команде предстоит поединок против сборной Дании

1848
0

У вівторок, 24 квітня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1994 року народження, провела свій другий матч на міжнародному турнірі Slovakia Cup. Здолавши господарів у стартовому турі (4:0), підопічні Юрія Мороза не змогли продовжити переможну серію, поступившись хорватським одноліткам.

Пропустивши першими на початку зустрічі, синьо-жовті ще до перерви відновили рівновагу завдяки пенальті, реалізованому форвардом київського «Динамо» Олексієм Хобленком. А ось на гол, забитий «картатими» з пенальті в другому таймі, наші відповісти не змогли. У четвер українська команда, котра наразі посідає третє місце в групі В, схрестить шпаги з лідером квартету − збірною Данії.

Україна (U-18) − Хорватія (U-18) − 1:2
Голи:
0:1 Дуганджич (8), 1:1 Хобленко (27, з пенальті), 1:2 Дуганджич (60, з пенальті).

Україна: Сарнавський, Бігус (Савченко, 20), Мірошник, Дуць, Чачуа (Маїк, 68), Барвинко, Кольцов (Філімонов, 51), Мишньов (Васильєв, 73), Гришин (Гемега, 60), Хльобас, Хобленко.

Міжнародний турнір Slovakia Cup (Словаччина, 23-27 квітня)

Група А. Словаччина, Хорватія, Україна, Данія.
Група В. Чехія, Норвегія, Польща, Японія.

23 квітня. Словаччина − Україна − 0:4, Хорватія − Данія − 0:0.
24 квітня. Україна − Хорватія − 1:2, Словаччина − Данія − 1:3.