Slovakia Cup: юношеская сборная Украины разбила хозяев

Украинцы уверенно стартовали на турнире в Словакии

Словаччина (U-18) Україна (U-18) − 0:4

Голи: 0:1 Гришин (28), 0:2 Хльобас (69), 0:3 Мишньов (73), 0:4 Хльобас (79).

Україна: Сарнавський (Бущан, 75), Бігус (Савченко, 70), Мірошник (Сваток, 75), Дуць, Барвинко, Чачуа (Філімонов, 70), Кольцов (Васильєв, 70), Гришин, Мишньов, Гемега (Хльобас, 56), Хобленко (Маїк, 63).

У понеділок, 23 квітня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1994 року народження, розпочала виступи на міжнародному турнірі Slovakia Cup. У першому матчі, що проходив у словацькій Немшові, підопічні Юрія Мороза завдали нищівної поразки команді господарів.

На 26-й хвилині голкіпер наших суперників Матей Возар був вилучений з поля за фол останньої надії, а Мілош Бреда, що замінив його на останньому рубежі, майже відразу був змушений виймати м’яч із воріт після удару півзахисника донецького «Шахтаря» Валерія Гришина. Другий тайм проходив за великої переваги синьо-жовтих, які втілили в голи ще три свої атаки: дубль оформив форвард київського «Динамо» Дмитро Хльобас, одного разу відзначився хавбек маріупольського «Іллічівця» Дмитро Мишньов.

У вівторок українська збірна зіграє з хорватами, котрі напередодні розійшлися миром з данцями − 0:0.

Міжнародний турнір Slovakia Cup (Словаччина, 23-27 квітня)

Група А. Словаччина, Хорватія, Україна, Данія.

Група В. Чехія, Норвегія, Польща, Японія.

23 квітня. Словаччина − Україна − 0:4, Хорватія − Данія − 0:0.