1980
1

Ольга Харлан выигрывает бронзу Кубка мира!

Украинская сборная заняла второе место в командном первенстве

24-26 лютого в Лондоні (Великобританія) відбувся етап Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок.

В командній першості українська збірна у складі олімпійських чемпіонок Ольги Харлан, Олени Хомрової, Ольги Жовнір і Галини Пундик одним уколом поступилась у фіналі команді Росії, представниці якої й стали переможцями турніру. Бронзові медалі у команди Італії.

В індивідуальній першості на третю сходинку п’єдесталу піднялась наша Ольга Харлан. У півфіналі українка з мінімальним рахунком (14:15) програла чемпіонці світу росіянці Софії Вєлікой, яка в свою чергу, у фінальному протистоянні поступилась (13:15) гречанці Васілікі Вугіоке.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав збірну України з фехтування на шаблях з двома нагородами етапу Кубка світу й побажав вже через 5 місяців показати найкращий результат на олімпійських змаганнях в Лондоні.