12 червня на Київському морі завершилася сьома щорічна вітрильна регата «Кубок Вадима Гетьмана»

Вітрильну регату Кубок Вадима Гетьмана - 2006 завершено

12 червня 2006 р., Київ – на Київському морі завершилася сьома щорічна вітрильна регата «Кубок Вадима Гетьмана», яка організовується учнями та послідовниками В. П. Гетьмана в пам'ять видатного фінансиста.

Офіційна урочиста церемонія нагородження переможців розпочалася відразу після завершення останніх перегонів, які пройшли в цей день до обіду. Нагородження переможців відбулося в присутності поважних гостей, серед яких були партнери проекту та мас-медіа, а також всі ті, кому близькі цінності В. П. Гетьмана.

Найспритнішою яхтою серед крейсерсько-перегонових суден (власне, змагання на «Кубок Вадима Гетьмана») четвертий рік поспіль, і вп’яте за семирічну історію Кубку, стала яхта «Океан» на чолі з Олександром Казнадєєм, якого після урочистої церемонію щасливий екіпаж за традицією кинув у воду. Друге та третє місця вибороли яхти «Гетьман» (капітан Віктор Сидоренко) та «Анатолія», (Валерій Половой) відповідно, четверте – «Скорпіо», п’яте – «Оксамит України», шосте – «Дукат».

Змагання залишилися позаду, і прийшов час познайомитися з успіхами українських спортсменів.

Результати змагань на «Малий Кубок»:

Серед хлопчиків:
1. Савчук Артем
2. Логвін Олексій
3. Гумін Олексій

Серед дівчаток:
1. Пущінська Євгенія
2. Тищенко Анастасія
3. Виноградова Анастасія

Судномодельний спорт :

Серед юніорів – Огієнко Олексій

Серед дорослих:
1. Огієнко Сергій
2. Коваль Андрій
3. Казанцев Андрій

Катамарани ТОПКAТ:
1. Брандштаттер Ерік – Юрій Бойко
2. Кальченко Віталій  - Ірина Бондаренко
3. Ананьїн Сергій – Євген Казнадєй

«Інноваційний приз»:
1. Бармалей (Василь Гурєєв)
2. DASHKA (Юрій Орлов)
3. Алі-Мар (Олександр Мазін)

«Кубок Вадима Гетьмана»:
1.Океан (Олександр Казнадєй)
2. Гетьман (Віктор Сидоренко)
3. Анатолія (Валерій Половой)
4. Скорпіо (Максим Зінченко)
5. Оксамит України (Василь Колобов)
6. Дукат (В’ячеслав Кротенко)

Сьомий сезон вітрильних перегонів було відзначено інноваціями, які, на думку організаторів регати, дадуть поштовх для стрімкого розвитку українського вітрильницького спорту. Так, вперше було прийнято кодекс класифікації яхтсменів для екіпажів, які змагаються за “Кубок Вадима Гетьмана”, та систему гандикапів в рамках “Інноваційного Призу”. Завдяки цьому екіпажі різних яхт мали рівні шанси для перемоги в чесній боротьбі. Окрім того, в цьому році вперше за історію Кубку було проведено 5 видів змагань: змагання на «Кубок Вадима Гетьмана» серед крейсерсько-перегонових з перегоновим балом до 6,10, змагання серед яхт різних класів на «Інноваційний Приз», змагання катамаранів на «Український Кубок класів ТОПКАТ», змагання юних спортсменів на швертботах типу «Оптиміст», а також змагання судно-моделістів. В цьогорічних змаганнях брали участь 13 крейсерсько-перегонових яхт, 10 екіпажів  ТОПКАТ, 10 яхт різних класів і 28 «Оптимістів».

Партнерами цьогорічних змагань виступили: відкрите акціонерне товариство агропромислова фірма «ТАВРІЯ», банки «Надра», «Укрексімбанк», «Райффайзенбанк Україна», «АвтоЗазБанк», «Банк Ренесанс Капітал», «Укрсоцбанк», а також Українська національна лотерея, Ренесанс Капітал Україна, ISFP, Hares Group, юридична компанія Magister & Partners, благодійна організація «Фонд підтримки вітрильного спорту». Інформаційну підтримку здійснювали перший інформацій партнер – «5-ий канал», основний інформаційний партнер спортивний канал «МЕГАСПОРТ», інформаційні партнери – Гала-радіо та журнал «Шкіпер». PR-підтримку проекту здійснювало PR -агентство «Пі Ар Пі Україна».

Сьомий сезон щорічної вітрильної регати «Кубок Вадима Гетьмана» завершено, а спортсмени та шанувальники вітрильницького спорту з нетерпінням чекають на новий сезон, щоб знову позмагатися за найпрестижніший національний приз на хвилях Київського моря або ж поспостерігати за запеклою боротьбою за звання найкращого спортсмена.

Прес-аташе Кубку Олеся Кравченко-Фісун

Дивіться також ексклюзивний фоторепортаж з регати:
Регата. «Кубок Вадима Гетьмана» (59 фото)
«Кубок Вадима Гетьмана». Регата для журналистов (35 фото)

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности