Криворожский клуб провел предпоследний поединок на третьем сборе в Турции

1708
4

Криворізький «Кривбас» поступився російському ФК «Краснодар» у передостанньому контрольному поєдинку на третьому зборі.

Футболісти «Краснодару» розпочали матч активніше і вже у дебюті матчу забили у ворота Дениса Бойка два м’ячі. На 6-й хвилині Мовсісян після флангового навісу вразив ворота криворіжців, а через чотири хвилини комбінацію точним ударом завершив Чуперка. «Кривбас» був дещо не готовий до такого розвитку подій і комбінаційна гра у наших футболістів розладилась. Наприкінці тайму кривбасівці забили, але рефері зафіксував офсайд у нападаючого «Кривбасу» Сергія Самодіна.

У другому таймі нашій команді вдалося нав’язати боротьбу російському супернику. Вже на початку другого тайму криворіжці завдали серію небезпечних дальніх ударів, але м’яч або проходив повз ворота, або «Краснодар» виручав голкіпер. Попереду гру загострював Антонов який вийшов у другому таймі, але свої моменти нападник не зміг реалізувати. У кінцівці матчу «Кривбас» міг відіграти принаймні один м’яч, але росіян врятувала перекладина. У підсумку – поразка із рахунком 0:2.

«Кривбас»:
1-й тайм: Бойко, Лисицький, Васільєв, Сердюк, Федорчук, Матіч, Канкава, Бартуловіч, Льопа, Лисенко, Самодін.
2-й тайм: Бойко, Лисицький, Костишин, Сердюк, Валєєв, Матіч, Канкава, Антонов, Єслінек, Федорів, Самодін.