Кривбасс уступил Марибору

Команда Юрия Максимова провела последний поединок на турецком сборе

1242
0

10 лютого «Кривбас» проводив свій останній контрольний матч на навчальному зборі в Туреччині. Суперником нашої команди став чемпіон Словенії – ФК «Марібор».

Перший тайм пройшов за деякої переваги словенської команди, яка діяла більш змістовно та злагоджено.

Рахунок було відкрито в середині тайму, коли після розіграшу стандарного положення словенці з місця лівого крайнього «пробили» Артема Штанька.

«Кривбас» намагався відігратись, але криворіжці діяли не надто наполегливо. Відчувалась деяка втома після проведення зборів.

Наприкінці першого тайму «Марібор» збільшив відставання в рахунку. І знову словенська команда вдало використала стандартне положення – 0:2 «Кривбас» програє.

У другому таймі криворіжці діяли більш зосереджено, але змінити хід гри підопічним Юрія Максимова не вдалося, хоча кривбасівці мали кілька моментів для взяття воріт.
Продовжує набувати максимальних ігрових кондицій нападник Олександр Іващенко. Через невелику травму було вирішено надати режим полегшеної роботи нігерійцю Міхелю Бабатунде.
Ввечері наша команда вилітає до України.

«Кривбас»:

1-й тайм - Штанько, Лобжанідзе, Петров, Лисицький, Федорчук, Канкава, Бартуловіч, Єслінек, Костишин, Самодін, Льопа.

2-й тайм - Федоренко, Сердюк, Васільєв, Костишин, Федорчук, Матіч, Єслінек, Антонов, Валєєв, Бартуловіч, Федорів.