1302
0

Александрия переиграла кишиневский Зимбру

Подопечные Леонида Буряка не без труда справились с неуступчивыми молдаванами

3-го лютого «Олександрія» завершила навчально-тренувальний збір перемогою над молдовським «Зімбру» з рахунком - 2:1. Не дивлячись на те, що олександрійці на 6-й хв. першими пропустили м’яч у свої ворота, в подальшому гравці нашої команди не тільки вирівняли гру, а мали повну ігрову та територіальну перевагу. Героєм матчу в складі олександрійців став С.Старенький, який в середині першого тайму потужним ударом з-за меж штрафної зрівняв рахунок.

В другому таймі Сергій також в середині тайму, після кутового з лівого флангу, знову відзначився влучним ударом – першим опинився на другому поверсі, відправивши м’яч у сітку воріт «Зімбру»- 2:1.

У другому таймі грала набула більших швидкостей та комбінаційності. Л.Й.Буряк дав можливість проявити свої здібності: Салхі, Гавришу, Гулардаві, Гітченку, Ковбі. Приємно відзначити, що в другій половині матчу наші гравці повністю переграли суперника. На вістрі атак кілька разів знаходився і вихованець олександрійського футболу А.Полярус.

Другий підготовчий етап до весняної частини Чемпіонату підопічні Л.Й.Буряка завершили на мажорній ноті. 4-го лютого повертаються до Олександрії, щоб після короткого відпочинку знову відправитись на 3-й заключний тренувальний збір.

ПФК «Олександрія» - «Зімбру» (Кишинів) -  2:1