На три гола ужгородцев молодые львовяне смогли ответить только одним

«Говерла-Закарпаття» - «Карпати» (молодіжний склад) - 3:1
Голи: Джакобія 25, Єлісєєв 44, Вітер 49 - Ахолія, 51

Склад «Говерли-Закарпаття»
1 тайм: Бабенко – Єлісєєв, Молнар (Щедраков,23), Мелікян, Свідерський – Нудний (к/к), Муховиков, Печенкін, Трухін, Малін – Джакобія.
2-й тайм: Бабенко – Гібалюк, Щедраков, Комарницький, Сагайдак – Райчевіч, Печенкін, Ситник, Като, Косирін – Вітер

Ужгородці завершили тренувальний збір спарингом проти молодіжного складу львівських «Карпат». До речі, молоді львів’яни прибули в спортивно-готельний комплекс Камелот на чолі з наставниками Андрієм Сапугою та Олександром Чижевським, які в минулому захищали кольори ужгородського «Закарпаття».

Гра розпочалася під диктовку господарів, однак і молоді львів’яни не спасували перед більш досвідченими опонентами й раз-по-раз «показували зуби». Перший гострий момент створили футболісти Говерли , але Джакобія не зумів точно завершити атаку. Лаша ще раз пробачив гостей і не влучив у врота. Але вже третя спроба грузинського легіонера стала результативною. На правому фланзі з своїм візаві «розібрався» Малін і навісив в район воротарського майданчика, де Лаша на мить випередив кіпера львів’ян і спрямував головою м’яч в сітку воріт.

До цього стався прикрий епізод, у боротьбі за м’яч нападник львів’ян завдав травми захиснику «Говерли» Роберту Морлнару, який за вердиктом лікарів два тижні проведе на лікарняному.

Слід відмітити, що молоді львів’яни не боялися йти в боротьбу, інколи, навіть, діяли досить агресивно, незважаючи на статус поєдинку.
Другий гол стався наприкінці першого тайму. Знову правим краєм м’яч, майже, до кутового прапорця протягнув Малін, навісив у карний гостей, львів’яни чомусь замешкалися з виносом, чим сповна скористався Єлісєєв, котрий вчасно підключився до атаки.

Друга половина гри розпочалася з чергового взяття воріт господарями. Японський хавбек Като своїм краєм пройшов до кута карного гостей, навісив, а Вітер філігранно підправив головою м"яч в ворота. Гості відповіли лише раз - на 51 хвилині. Після подачі кутового, м’яч затримався у воротарській ужгородської команди, а на добивання першим встиг гравець «Карпат» Ахолія, який потужно спрямував м’яч під перекладину.

Далі гра змістилася в центр поля, обидві команди подовгу розігрували м’яч. Поєдинок так і завершився з результатом – 3:1.

Інформаційний відділ ФК «Говерла-Закарпаття»