Криворжцы обыграли азербайджанскую «Габалу»

1939
4

25 січня «Кривбас» зіграв останній контрольний поєдинок на першому навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Суперником нашої команди став азербайджанський клуб «Габала» з однойменного міста, який на проміжному фініші посідає 6-ту сходинку турнірної таблиці чемпіонату Азербайджану. У цьому матчі свій другий шанс проявити себе отримав сербський захисник Радош Протіч.

«Кривбас» в цьому матчі грав таким складом:

1-й тайм: Федоренко, Костишин, Лобжанідзе, Лисицький, Протіч, Федорчук, Валєєв, Габовда, Єслінек, Самодін, Бартуловіч.

2-й тайм: Штанько, Федорів, Петров, Васільєв, Протіч, Матіч, Єслінек, Льопа, Лисенко, Яровенко, Костишин.

Перша половина гри пройшла за деякої ігрової та територіальної переваги криворізької команди. Гравці «Кривбасу» створили кілька небезпечних моментів біля воріт «Габали», але завершальні удари в наших форвардів не виходили. Азербайджанці також мали кілька нагод для взяття воріт. У одному епізоді лише стійка врятувала кривбасівців від голу. Наприкінці тайму «Кривбас» мав реальну нагоду піти на перерву, ведучі в рахунку, але з вигідної позиції Самодін не влучив у ворота. Обидві команди після перерви кардинально змінили склади, однак на ході матчу це не дуже позначилось – «Кривбас» володів ініциативою, граючи «першим номером».

У середині другого тайму кривбасівці відкрили рахунок – Дмитро Льопа майстерним ударом зі штрафного змусив азербайджанську команду розпочати з центру поля. Але «Габала» відігралась доволі швидко – після флангового прострілу в скупченні гравців  м’яч від ноги когось з кривбасівців влетів в ближній кут воріт Артема Штанька. В другому матчі – «автогол», але сподіватимемось, що такі неприємні моменти будуть притаманні «Кривбасу» лише в контрольних матчах.

І все ж перевага «Кривбасу» наприкінці матчу втілилась в другий забитий м’яч. На 84-й хвилині Володимир Лисенко вдало розпорядився м’ячем в штрафному майданчику азербайджанців та встановив остаточний рахунок – 2:1 на користь «Кривбасу». Завтра, 26 січня, «Кривбас» повертається до України.